Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek; çok çeşitli anlamlara gelmektedir. Rüyasında zürafa gören kişinin çevresinde dediğim dedik, kendisinden başka kimseye güvenmeyen, hayırsız birisinin varlığı söz konusudur. Kişini bu kimseden yana yüzü gülmeyecektir. Başka anlamıyla rüyada görülen zürafa, yakında çocuk sahibi olacak birisine işarettir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin işinde ya da okulunda büyük bir başarı göstereceği yorumu da yapılır.

Rüyada Zürafadan Kaçmak

Rüyada zürafadan kaçtığını gören kimse evinde mutsuz ve huzursuzdur. Evindeki bu huzursuzluğa sebep olan nedenleri çözmek yerine kişi devamlı bunlardan kaçıyordur. Bazen de bu tür rüyalar kişinin iş yaşamında tembel davrandığını ve fırsatı varken para kazanmayı reddettiğini söyler.

Rüyada Ölü Zürafa Görmek

Rüyasında ölü bir zürafa gördüğüne tanık olan bir kimse gerçekleştirmek istediği bir yaşamı düşünmektedir. Kişinin maddi yaşamında çoğalma olacaktır. Sıkıntılı bir ilişki yaşayan bir kimsenin bu ilişkiden kurtulup refaha ereceği söylenir. Kişi ölü bir zürafa gördüyse alacağı bir haberin iyi olmayacağını, kendisini çok üzeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Zürafa Görmek

Rüyasında çok fazla zürafa olduğunu gören kimse toplum hayatında çok başarılı bir kimse olacaktır. Rüyasında zürafalar gören kişi düşmanlara karşı zafere ulaşacaktır. Bazen rüyada görülen zürafalar iyi bir şekilde yorumlanmaz. Bu hayvanları görmek mala gelecek herhangi bir kaybı işaret etmektedir. Bazen de bu rüya hamile bir kadını işaret eder. Ayrıca bu hayvanları görmek kocasına hürmette kusur işleyen kadını işaret eder. Rüyasında gördüğü zürafanın üzerine doğru geldiğini anlayan kişiye mutlu ve huzurlu günler uzak değildir. En yakın zamanda bütün sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Zürafa Arasında Olmak

Rüyada kişinin zürafa görmesi çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Kişi zürafalar arasında olduğunu gördüyse bu onun insanlar arasında değerli biri olacağına, edindiği bilgi ve tecrübeler sayesinde sevdiklerine ve akrabalarına yardım edeceğine, elde ettiği başarılarının ön planda olacağına ve toplum tarafından her zaman aranılan ve kabul gören bir kişi olacağını işaret eder. Rüyasında zürafalar arasında olan ve onlardan bir tanesine sahip olan kişi enerjik ve hareketli bir yapıya sahiptir. Bu insan etrafına pozitif bir enerji yaydığı için diğer insanlar tarafından hep aranılan biridir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir