Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, rüya sahibinin sıra dışı olaylar yaşaması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada zombi görmek, modern dönem rüya tabircilerinde yorumlanabilen bir kavramdır. Çünkü insanların yarattığı bu kavram, geçmişte yoktur ve zombi sözcüğünün tanımı yakın geçmişe dayanmaktadır. Modern rüya tabircilerinin yorumlarına göre, rüyada zombi görmek; kişinin beklenmedik şekilde olumsuz olaylar yaşayacağı şeklindedir. Rüyada görülen zombi, kişinin düşmanlarını ve iyiliğini istemeyen kişileri temsil etmektedir.

Rüyada Zombi Öldürmek

Rüyada zombi öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin çevresindeki gizli düşmanlara karşı galip geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada öldürülen zombi, kişinin başarıya giden yolda engelleri aştığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hem iş hayatında hem de günlük yaşamında pek çok düşmanla karşılaşacak ve onlara karşı boyun eğmeyecektir.

Rüyada Zombi Salgını

Rüyada zombi salgını olduğunu görmek, o  bölgede yaşanabilecek olan bir felakete işarettir. Yangın, deprem, su baskını veya salgın hastalık gibi olumsuz olaylar gerçekleşebilir. Rüya sahibinin zombi salgınına yakalandığını görmesi, kişinin bu felaketlerden etkilendiği anlamına gelmektedir. Rüyada zombi salgını başladığında kaçmak ve kurtulmak ise yaşanan olayın rüya sahibini etkilemeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zombiden Kaçmak

Rüyada sahibinin rüyasında zombilerden kaçtığını görmesi, kişinin hayatındaki tüm olayları temkinli bir şekilde yaklaşacağına ve bu sayede başarılı olacağına delalet eder. Kişi, hem iş hayatında hem de günlük yaşamında alacağı kararların yanlışı doğrusunu düşünecek ve buna göre karar verecektir. Kişi özellikle yatırım yaparken temkinli davrandığı için maddi kazanç elde edecektir.

Rüyada Zombi Olmak

Rüyada zombi olduğunu görmek, kişinin manevi anlamdaki kayıplarının habercisidir. Rüya sahibinin kendisini zombi olarak görmesi, itibar kaybı yaşayacağına delalet eder. Kişinin çevresinde ona karşı oluşan güven ve saygınlık duygusunda ciddi derecede azalma olacaktır ve kişi çaresiz kalacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir