Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada ziyaret görmek; çok hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin hayatında olumlu ve mutlu gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin biteceğine, esenliğe kavuşacağına işarettir. Kişi hayatına yepyeni bir sayfa açacak, yeni insanlarla tanışacak ve güzel olaylar yaşayacaktır. Kişi rüyasında hasta birisini ziyaret ettiğini görürse, Allah yoluna döneceğine, hayırlı bir insan olmak için canla başla güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada Ziyarete Gittiğini Görmek

Kişi rüyasında birini ziyarete gittiği gördüyse bu mutluluk ile değerlendirilir. Eğer kişi istemediği bir ziyaret gerçekleştirdiyse bu kişinin sevmediği ve hoşlanmadığı insanlar ile aynı ortamda bulunacağını gösterir. Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanların çoğalacaktır.

Rüyada Ziyarete Gitmek

Kişi dostlarını ve arkadaşlarını ziyaret ettiğini görmüş ise sevgi ve sadakat duygularıyla ifade edilir. Akrabasını ziyarete giden bir kimse için hayatında da bol rızka sahip olacağı ve uzun ömür süreceği söylenir. Kişi rüyasında peygamberimizi ziyaret ettiğini görmüş ise bu o kişinin çok önemli kişiler ile arkadaşlık yapacağını gösterir. Rüyasında Kabeye ziyarete gittiği gören kişi hac ile ödüllendirilecektir. Bütün duaları Allah katında kabul olacaktır.

Rüyada Hasta Ziyaret Etmek

Kişi rüyasında bir hastayı ziyarete gittiği görmüşse insanlara hayır ve ikramlarda bulunacak, kişilerin gönlünü yapacak ve kimsesi olmayanları sevindirecektir. Ayrıca bu rüyalar kişinin gönül meselelerinde başarılı olacağına, hasta ise sağlığına kavuşacağına, mala ve mülke sahip olup güvenli bir şekilde hayatını sürdüreceğine işarettir. Bazen de bu yukarıda sayılan şeylerin tam tersinin olacağını söylerler.

Rüyada Türbe Ziyaret Etmek

Allah katında seçkin bir yere konulan kişilerin mezarlıklarını ziyaret etmek kişinin hayatına hayır ve bereket gelmesine sebep olur. Kişi rüyasında türbeye gittiğini gördüyse bu o kişinin iyilikler yapacağını, günahlarından dolayı Allah’a tövbe de bulunacağı ve kötülüklerden kurtulmasına işaret olarak gösterilir. Kişi eğer bekârsa mutlu bir evlilik yapacaktır. Eğer kişi evli ise bu onun kısmetli bir evlada sahip olacağı demektir. Bazen bu tür rüyalar kişinin içinde bulunduğu dertlerini ve üzüntülerini bir kenara bırakarak huzura kavuşacağı anlamını da taşımaktadır. Kişi rüyasında ziyaret ettiği türbenin saçaklarından suların aktığını görürse bu onun ilahi rahmete kavuşacağını gösterir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir