Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyada zeytinyağı görmek; kişinin harama el uzatmadan kazancına işarettir. Ayrıca rüyada zeytinyağı görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya ve hayırlı arkadaşlıklar kurmaya işarettir. Kişinin rüyasında zeytinyağı içtiğini görmesi, ufak çaplı bir rahatsızlık yaşayacağı ancak bunu fazla büyütmeyeceği yorumu yapılır. Kişi rüyasında bulanık kötü görünen zeytinyağı görürse de, çevresindeki art niyetli ve hilekâr insanlara karşı temkinli olması gerekmektedir.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyasında zeytin gören kişi hayırlı bir gelir elde edecektir. Rüyada görülen zeytin siyah ise bu o kişinin rahat yaşaması için gerekli olan bir gelirinin olduğunu gösterir. Rüyada görülen yeşil zeytin ise o kişinin mal ve mülk sahibi olacağını göstermektedir. Zeytin görmek günahkâr bir insan için Allah’a tövbe edip doğru yola bulmaya ve hasta bir insan için de iyileşmeyi işaret etmektedir. Yalnız kişi rüyasında olmamış bir zeytin yediğini görüyorsa bu o kişinin üzüntü ve keder yaşayacağına ve borç yapacağına işaret etmektedir. Rüyasında zeytin ağacı diktiğini gören kişi hayatında bol ve fazlaca bir rızka sahip olacaktır.

Rüyada Zeytinyağı Dökülmesi

Kişinin rüyasında gördüğü zeytinyağı kişinin helal bir rızık kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi rüyasında zeytinyağı içtiğini görüyorsa bu o kişinin ağır olmayan bir hastalık geçireceğini göstermektedir. Rüyada görülen kötü zeytinyağının kişinin gözüne hoş ve güzel görünmesi o kişinin iyi bir davranış göreceğini ve kişinin iyi bir inancı olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada Zeytinyağı Almak

Kişi rüyasında zeytinyağı aldığını görüyorsa bu o kişinin ilim sahibi insanlara hizmet edeceğini ve bundan dolayı da bu kişinin hidayete ulaşacağını gösterir. Kişi aldığı zeytinyağının berrak ve duru olduğunu görürse bu o kişi hakkında iyi niyet besleyen insanların iyi şeyler düşündüğünü eğer zeytinyağı bulanık ise bu kişi hakkında çevrenin dedikodu yaptığını ve işlerinin başkaları tarafından kıskanıldığını gösterir.

Rüyada Zeytinyağı Doldurmak

Kişi doldurduğu zeytinyağının pis bir şişede olmadığını görüyorsa bu kişi için bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Doldurulan zeytinyağının kokusunun kötü olması kişi tarafından sözün bozulacağını gösterir. Kişi rüyasında doldurduğu zeytinyağından birazcık içtiğini görüyorsa bu o kişinin sihire maruz kalacağını ve hastalığa yakalanacağını göstermektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir