Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yemek, zeytinin getirdiği dinen güzel duyguların gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Zeytinin dinen insana yüklediği güç çok fazladır. Zeytinin mübarek bir yiyecek olması onu yediğini gören kimse için de aynı şeylerin düşünülmesine yorulur. Rüya sahibi, helal kazanç elde edecektir. Haramdan uzak duracaktır. Evinde bereket, bolluk eksik olmayacaktır. Güzel rızka sahip olacaktır. Aynı zamanda karşısına mübarek bir zat çıkacak ve onunla yakın bir ilişki kuracaktır. Erkek, güzel ve imanlı bir kadın bulur; kadın ise, helal para kazanan ve kendisine en uygun insanı bulur ve bu kişiler evlilik sürecine girerler.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, mala işaret eder. İyi insanlar belli bir kazanç elde ederler ve edecekleri bu kazanç helal olacaktır. Ancak kötü insanlar için, malın elden çıkması söz konusu olacaktır. Helal yollardan elde edilmeyen mallar, geldiği gibi elden gidecektir. Rüya sahibi beklemediği bir durumla karşı karşıya kalıp elinde ne varsa kaybetmeye mahkum olacaktır.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek, çok fazla mal ve çok bereketli bir kazanca işaret eder. Kişinin helal yollardan kazandığı mal ve kazanç sürekli artış gösterecektir. Yani bolluk içerisinde olacaktır. Aynı zamanda da şerefli bir kadına delalet eder. Ailesine uygun bir kadınla evlilik yaşanır ve hayırlı evlat sahibi olunur.

Rüyada Zeytinyağı İçmek

Rüyada zeytinyağı içtiğini görmek, hastalığa işaret eder. Kişi sıkıntılı bir rahatsızlık geçirecektir. Bu kişiye bir sihir yapılmış olabilir. Bu nedenle yaptığı işlerde istediği sonuçları alamayabilir. Bundan çıkar ve menfaat sağlayan düşmanları mevcut olacaktır.

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Rüyada yeşil zeytin yediğini gören kimse, mal ve mülk sahibi olur. Ayrıca bu kişilerin kısmeti açık olacaktır. Yaptığı işlerden hayırlı sonuçlarla ayrılacaktır. Karşısına kötü niyetli insanlar çıkmayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir