Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek çok hayırlıdır . Rüyada zeytin ağacı gören kişinin; Allah her daim arkasındadır, onu korur gözetir, yaptığı işlerde hep başarıyı yakalar ve aile saadeti mutluluğu her daim yerinde olur. Rüyada zeytin ağacı görmek; sabit olarak akacak bir geliri, kişinin darda kalmayacağına işaret eder. Rüyada zeytin ağacı diktiğini görmek; kişinin hanesinde yaşanacak olan çok güzel olumlu bir olaya işaret eder.

Rüyada Rüyada zeytin ağacı görmek;

Rüyada zeytin ağacı görmek bütün rüya tabirlerinde hayra yorulur. Rüyada zeytin ağacı gören kimse bunun hayatına güzel şeyler katacağını bilmelidir çünkü zeytinin kendisi bolluk ve para demektir.  Allah-u Teala Kuran-ı Kerim’de zeytin üzerine yemin etmektedir.  Allah-u Teala’nın üzerine yemin ettiği şey bolluk ve bereketten başka bir anlama yorulmaz. Zeytin ağacı görmek ise genel olarak ilim ve berekete, akrabadan ve eş dosttan gelecek yardıma, bolluğa delalet etmektedir. Bir kimse rüyasında zeytin ağacı görmüş ise elindeki nimetlerin çoğalacağına, maddiyat bakımından sıkıntıdan kurtulacağına, elinin bollaşacağına ve feraha ereceğine yorumlanabilir.

Rüyada zeytin ağacı dikmek;

Rüyasında zeytin ağacı diktiğini gören kişi, elindeki bereketin baki kalacağına yorumlanabilir. Bir nevi, elindekilerin kıymetini bilmeye ve bunu tasarruflu kullanmaya yorumlanır.

Rüyada zeytin ağacına çıkmak;

Rüyada zeytin ağacına çıkmak, nimete bolluğa ve berekete sahip olmak demektir. Bir kişi rüyasında zeytin ağacına çıkıyor ise, en yakın zamanda maddi açıdan rahatlayacak, eline bolluk gelecek, nimete ulaşacak ve feraha erecektir.

Rüyada Zeytin ağacından inmek;

Bir kimse rüyasında zeytin ağacından indiğini görmüş ise, elindeki nimetin değerini bilmediğini ve gelecek olan fırsatları kaçıracağına işaret eder. Genel olarak nimeti elinden kaçırmak olarak görülür ve yorumlanır.

Rüyada Zeytin ağacı yapraklarını toplamak;

Rüyasında zeytin ağacının yapraklarını toplayıp evine götürdüğünü gören kimse, evine bolluk ve bereket ile gireceği ve mülkünün çoğalacağını bilmelidir.

Rüyada Zeytin ağacını kesmek veya devirmek;

Rüyada zeytin ağacını kestiğini ya da devirdiğini gören kişi, kendisine gelecek rızkı elinin tersi ile itmiş olur.  Olan malını zayi eder.

Rüyada Zeytin ağacının kuruması;

Bir kimse rüyasında zeytin ağacının kuruduğunu görmüş ise, bolluk ve berekete yorumlanan durumun tam tersi olur. Kişi darlığa düşer. Maddi açıdan sıkıntılar yaşamaya başlar.

Rüyada Zeytin ağacını sulamak;

Kişi rüyasında zeytin ağacını suladığını görmüş ise, yakın zamanda zengin olmak için ticaret yapmaya başlayacak demektir.  Temelden başlayarak kazanılacak paraya işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir