Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek; kişinin hayatı hep kötü ve olumsuz gitmekte olduğu anlamına gelir. Hayatının her döneminde mutlaka kötü bir şey olmaktadır. Sağlık sorunları, ölümler, geçim sıkıntısı ve kavgalar kişinin başına gelebileceklerden bazılarıdır. Kişinin aynı zamanda borçları boyunu aşacaktır. Tam tersi anlamıyla rüyada görülen zenci, şansın açılacağı, talihin döneceği olarak yorumlanır.

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek rüya sahibi için sıkıntılarla dolu bir hayata işaret eder. Rüyasında zenci gören kişinin başından hastalıklar, maddi sıkıntılar, ailesi ve yakınları ile olacak anlaşmazlıklar eksik olmayacak diye tabir edilir. Rüya sahibi kendisi hattan bıktıracak kadar zor durumlar yaşayacak, borçtan ve fakirlikten kurtulamayacak diye tabir edilir. Ayrıca rüyada zenci bir sevgilisinin olduğunu gören kişinin anlaşmazlık, tartışma ve kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendini içinde bulacağı ve ister istemez karışmak zorunda kalacağı bir tartışmaya veya kişinin birebir tartışma ve kavga edeceğine işaret eder.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci bir erkek görmek kişinin şansının döneceğine ve mutlu şeyler yaşayacağına işaret eder. Rüyasında zenci bir erkek gören kişinin beklemediği ve sıkıldığı bir anda kendisini mutlu edecek güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüyada zenci kadın görmek rüya sahibinin dedikoduya maruz kalacağına işaret eder. Rüyasında zenci kadın gören kişinin istemeden bir dedikodunun muhatabı olacağına, aslında kendisini ilgilendirmeyen gereksiz lafların içine düşüp boş yere huzursuz olacağına işaret eder. Bazı Yorumlara göre de rüya sahibinin yok yere iftiraya uğrayacağına ve uzun süre kendisini aklamak için çabalamak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Zenci Bebek Görmek

Rüyada görülen zenci bebek genel olarak güzel bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyasında zenci bir erkek bebek gören kişinin çevresinde bulunan dostlarına işaret eder. Rüya sahibinin geçireceği zor günlerinde anında yanında olan, her durumda onu yalnız bırakmayıp destek olan kişilerin varlığıyla kişinin zor zamanlarını daha kolay atlatacağına ve huzurlu günlere kavuşacağına işaret eder. Rüyasında zenci bir bebek doğurduğunu görmek ise rüya sahibinin içine düşeceği zor durumlara, bunalıp hayattan bıkacağı günler yaşayacağına işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir