Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Kişinin rüyasında zemzem suyu içtiğini görmesi; birbiri ardı sıra gelecek güzel olaylara işaret eder. Rüyada zemzem suyu içtiğini gören kişi; elini atığı her işte başarılı olur ve aile saadeti bol olur. Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek; kişinin Allah katında yükseleceğine, çevresi tarafından sevilip sayılacağına, el üstünde tutulacağına işaret eder. En hayırlı rüyalar arasındadır.

Rüyada zemzem suyu içmek;

Rüyada kutsal suyumuz olan zemzemi içmek, dert ve hastalıktan şifa bulmaya, takva ve faydalı ilme, dilenen dileğe ulaşmaya, rızkın artacağına delalet eder. Kişi, rüyasında zemzem suyu içtiğini görmüş ise, çok tehlikeli bir hastalıktan kurtulacak demektir. Ayrıca zemzem, mal varlığının artacağına, kişinin elinin bollaşacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir. Üzüntü ve sıkıntının biteceğine işaret eder. Yine aynı şekilde rüyada zemzem içtiğini görmek, ölülerinizin sizden dua beklediğine, İbadetlerinizi yaptıkça Allah-u Teala’nın rızasına nail olacağınıza işarettir. Bir kimse, rüyasında herhangi bir şeyi zemzem niyetine içmiş ise, istediği arzu ettiği şeye ulaşır.

Rüyada zemzemi testiye doldurduğunu görmek;

Bir kimse rüyada zemzem suyunu testiye doldurduğunu görür ise bu; ilime, takvaya, nimete ve helal kazanca yorumlanır. Kişi, zemzem suyunu testiyi dolduruyor ise, maneviyat bakımından oldukça iyi bir statüde olacak, ilim ve bilgi sahibi olacak demektir.

Rüyada zemzem suyu ile abdest almak ve namaz kılmak;

Bir kimse rüyasında zemzem suyu ile abdest aldığını, sonrasında da namaz kıldığını görür ise hacca gideceğine işarettir.

Rüyada başkalarına zemzem ikram etmek;

Herhangi bir kimse rüyasında başkalarına zemzem ikram ettiğini görür ise, çok hayra nail olmaya, insanlara yardım etmeye, gelen istekleri boş çevirmeyip yardımcı olmaya yorumlanır.

 

Rüyada zemzem suyu almak;

Rüya sahibi kişi, rüyasında zemzem suyu aldığını ya da birinin kendisine zemzem suyu getirdiğini görmüş ise, davetsiz bir misafiri olacağına yorumlanır. Bu misafirin bolluk, bereket ve nimet ile geleceği de önemli bir detaydır.

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak;

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak, hayırlı, ilim ve vicdan sahibi kişiler ile tanışıp bunlardan en iyi huylu olanı kendine eş seçmeye delalet eder.  Rüya sahibi kişi, kendisine eş olarak seçtiği kişi sayesinde birçok güzel huy sahibi olacak ve ilimi artacaktır.

Rüyada zemzem kuyusu görmek;

Bu rüya biraz sıkıntı anlamına gelir. Kişi rüyasında zemzem kuyusu görmüş ise sağlık problemlerinin baş göstereceğine, maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Sebebi ise son zamanlarda şükretmeyi unutması olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir