Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıfladığını gören kişi; onu çok zor günlerin beklediğine ve bu zor günleri atlatmak için varını yoğuna katıp çalışacağına işaret eder. Rüyasında başkasının zayıfladığını görmek; o kişinin büyük maddi kayıplar yaşayacağına ve yokluk göreceğine işaret eder. Kişinin rüyasında aşırı zayıfladığını görmesi, bir deri bir kemik kalması ise kişinin iş yaşamında altından kalkamayacağı büyük kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada zayıfladığını görmek dert, sıkıntı, meşakkat çekmeye ve bunlardan kurtulmak için gücünün yettiğinden fazla çaba sarf edileceğine işaret eder. Rüyasında zayıfladığını gören kişi gerçek hayatta da ruhsal yönden zayıflar ve güçten düşer. Rüya sahibi beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalarak maddi sıkıntı çekmeye başlar ve altından kalkamayacağı şekilde borçlanarak düştüğü bu duruma çok üzülür ve hastalığa yakalanır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasını Zayıflamış Görmek

Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişinin zayıfladığını gördüyse, rüyası görülen yani zayıfladığı görülen kişinin sıkıntıya düşeceğine, dermansız bir hastalığa yakalanacağına, fakirleşeceğine ve bu durumları atlatabilmek için uzun yıllar geçireceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyasında zayıfladığını gördüğü kişiyi tanımıyorsa bu durumlar kendisi için yorumlanır ve sıkıntıların kendi başına geleceğine delalet edilir.

Rüyada Zayıf Birini Görmek

Rüyasında kendi annesini zayıf gören kişinin annesinin yakın zamanda geçici bir hastalığa yakalanarak yatağa düşeceğine işaret edilir. Kişi eğer rüyasında ölmüş annesini zayıf gördüyse annesinin kendisinden dua beklediğine, sadaka vermesini istediğine yorumlanır. Bazı yorumlara göre de rüyasında zayıf bir tanıdığını görmek rüyada görülen kişinin sorunlar yaşayarak ruhen güçsüzleştiğine, çaresiz durumda olduğuna ve rüyayı gören kişiden yardım beklediğine delalet eder.

Rüyada Zayıflamak İçin Diyet Yaptığını Görmek

Rüyada zayıflamak için diyet yaptığını veya kilo vermeye başladığını gören kişinin hayatında hayalini kurduğu ideallerini gerçekleştirmek için azimli, temkinli ve emin adımlar atmaya başlayarak bu hayallerini gerçekleştirmekte başarılı olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta şişmansa zayıflamak için girişimde bulanacağına ve azmedeceğine işaret eder. Rüyasında diyet yaptığını gören kişinin hayatında olumlu değişimler yaşayacağı, kendisini mutlu edecek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir