Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek; hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin yakın zamanda beklediği bir yerden haber alacağına işarettir. Ayrıca kişinin tehlikelere karşı güvende olacağı ve en ufak zararla atlatacağı yorumu yapılır. Kişi rüyasında boş zarf görürse, olmasına ihtimal dahi vermediği, asla inanmadığı bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi rüyasında gelen zarfı açtığını görürse, kötü bir haber alacağı ancak bu kötü haberin büyük sorunlara yol açmayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada kişi mektup görüyorsa bu o kişinin emeline ulaşacağına ve ilme işaret etmektedir. Ayrıca bu tür rüyalar içine eşya koyulan sandıklara da işaret etmektedir. Rüyasında kişi kapalı bir mektup görüyorsa bu ona gelecek bir haberdir. Kişi rüyasında mektup zarfı gördüğüne şahit olursa bu rüya kişiden önemli bir insanın saklandığını gösterir.

Rüyada Kâğıt Zarf Görmek

Kişi rüyasında zarfın kâğıt olduğunu görüyorsa bu o kişinin gizli bir olayın ortaya çıkmasına yardım edeceğini gösterir. Eğer kişi rüyasında zarfın içine bir kâğıt koyduğunu görüyorsa bu o kişinin bir kimseye üstün geleceğine ve bir topluluğa öncülük yapacağı şeklinde yorumlanır. Temiz bir zarfa bir kâğıt koyduğunu gören kişi para sahibi olacaktır. Zarfın üzerinde yazı olduğunu gören kişi kendisini kıskanan birisinin olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarı Zarf Görmek

Rüyada görülen zarflar bazı tabirciler tarafından renklerine göre de yorumlanmaktadır. Uyumlu renkli zarflar kişinin insanlar ile iyi ve güzel geçinmesine, birbirine zıt renkler ise agresif insanları göstermektedir. Rüyasında sarı renk zarf gören kişi için rüya hastalık ve ümitsizlik olarak yorumlanmaktır. Bir yerden beklediği iş ile ilgili olumsuz cevap alacağını göstermektedir.

Rüyada Zarf Açmak

Kişi rüyasında bir zarfı açtığını görüyorsa bu kişiye ait bazı saklanan bilgilerin açığa çıkacağı şeklinde yorumlanır. Kişi zarfı açıp bir mektup okuduğunu görüyorsa çok uzaktaki bir arkadaşının bu kişiden haber beklediği anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında bir zarf açtığına şahit oluyorsa bu o kişinin ileride yaşanması olası olaylardan kendisine bir fayda sağlayacağını gösterir. Kişi açtığı zarftan para çıktığını görüyorsa bu o kişinin bir yerden ikramiye kazanacağını ve takı ile mücevhere işaret etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir