Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek; yeni bir hayat, yeni başlangıçlar, yeni bir aşk, yeni bir iş anlamları taşır. Kişiler, bu sayılan yeniliklerden herhangi birini ya da birkaçını aynı anda yaşayabilir. Çiğ yumurta sarısı görmek, yaşanacak gelişmeler sonucu oldukça mutlu bir yaşantı sürülür. Pişmiş yumurta sarısı görmek ise, kişilerin yaşantılarında gelgitler yaşayacağı anlamına gelir. Sorunlar yaşanacak olursa, bunların üstesinden gelinebilecektir.

Rüyada Yumurta Sarısı Yerken Görmek

Çiğ yumurta sarısı yerken gören kimse, ikilem içerisinde kalacaktır. Özellikle aşk hayatında belirsizlikler yaşanması söz konusu olur. Rüya sahiplerinin sevgisini belli etmemesi nedeniyle sonsuza kadar o insana kavuşamayacağı anlamı taşır. Pişmiş yumurta sarısı yerken görmek, hayallerin gerçekleşmesi için artık adım atmaya başlanacağına yorumlanır.

Rüyada Beyazı İle Birlikte Yumurta Sarısı Görmek

Beyazı ile karışmış yumurta sarısı görmek, uzun bir süre yalnızlık çekileceğine işaret eder. İlişkiler kısa süreli ve acı verici şekilde olur. Beyazı ile ayrı yumurta sarısı görmek ise, masumiyetin göstergesidir. Hislerinden şüphe duyulan insanların fikirleri konusunda kesin bir kanaate varılır. Bu sayede daha emin adımlar atılır.

Rüyada Çift Sarılı Yumurta Görmek

Çiğ olarak çift sarılı yumurta görmek, bolluk ve bereketi ifade eder. İş hayatından daha çok gelir elde etmeye, servetin artmasına yorulur. Pişmiş çift sarılı yumurta gören kimsenin kazanacağı paralar haramdan gelir. Bu nedenle verimli işlerde kullanılmaz. Çift sarılı yumurta kırdığını görmek ise, bazı şansızlıkların aşılması halinde maddi olarak büyüyüp gelişme yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada yumurta sarısı görenler, mutlaka bir yerden para bekliyorlardır. Yumurta sarısı, zenginliği temsil eder. Beklentilerin yoğun olması, zihinlerde sürekli yer edinmesine sebep olur. Rüya sahipleri bu konuda huzursuz olmamalıdırlar. Çünkü en kısa zamanda o para ellerine geçecektir. Bekleyişler, işin niteliğinden kaynaklanıyordur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir