Rüyada Yufka Açmak

Rüyada yufka açtığını görmek; rüya sahibinin çok zor ve başkalarının altından kalkılmaz dediği bir işi kendi gayretiyle, hırsıyla başarması bunun mükafatını da katıyla maddi manevi alacağı, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyada yufka pişirdiğini görmek ise kişinin hayatı boyunca çektiği tüm olumsuzluklardan kurtulup rahata kavuşacağını ve sırtının bir daha yere gelmeyeceğini, mutlu mesut yaşayacağına işarettir.

Rüyada Rüyasında Hamur Açtığını Görmek

Kişi rüyasında hamuru yoğurduğunu ve onu açtığını görürse bu o kişiye misafir geleceği şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göre de hamur yoğurmak kişinin kötü bir şey yapacağına, geniş ve refah bir yerde hamurunu açmak ise o kişinin refaha ereceğine ve bekâr ise evleneceği söylenir. Rüyasında hamur yoğuran bir kimseyi gören kişi insanların kalbinde yer edinecektir ve kişi adil ve yumuşak bir yöneticidir.

Rüyada Rüyasında Yufka Açıldığı Görmek

Kişinin rüyasında yufkanın açıldığını görmüş ise bu o kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağına ve rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğini gösterir. Kişi rüyasında yufka açtığını görüyorsa bu onun el emeğine ve bazı yeteneklere sahip olduğunu gösterir. Kişi rüyasında açtığı hamurun tadının ekşi olduğunu ve bulunduğu kaptan taştığını görürse bu o kişinin ticaret hayatında zarara uğrayacağını gösterir.

Rüyada Rüyada Hamur Görmek

Kişi rüyasında hamur gördüyse bu işlerinin kolay olacağına ve yakında rahat ve bolluğa kavuşacağını gösterir. Kişi rüyasında hamur görmüş ise bu hapiste olan bir kimsenin hapisten çıkacağına, eğer bir kadın hamile ise bu da kadının doğum yapacağı şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göre de hamur gören kimsenin akrabalarını ziyarete gitmek için yolculuk yapacağını gösterir. Kişi rüyasında evinde hamur olduğu görürse bu onun ticaretten mal kazanacağına işaret eder. Kişi elindeki hamuru attığını görürse bu onun para konusunda bir zarara uğrayacağını gösterir. Kişi rüyasında hamuru kızarttığını görürse bu onun muradına ereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Rüyada Yufka Ekmek Görmek

Kişi rüyasında yufka ekmek görüyorsa kendi çabaları ile kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu sorunları ve dertleri bir şekilde çözeceğini gösterir. Kişi yufka aldığını görürse bu onun çevresinde bulunan bazı insanlardan birtakım olay ve tavırlara şahit olacağını gösterir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir