Rüyada Yolculuk Görmek

Rüyada yolculuk sırasında görmek arsa sahibi olacağınıza işaret eder. Eğer yolculuğunuz denizde ise bu istediklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Yol hazırlığı yapıldığını görmek hayırlı bir şeylerin yakın olduğu anlamına gelir. Uzak yola çıkıldığını görmek veya tanınmayan bir yere yolculuk yapmak ölüm anlamına gelmektedir. Hoş ve güzel bir yolculuk görülmesi mal veya para kazanarak kar elde edileceği, kötü ve hoşlanılmayan bir yolculuk ise mal veya para kaybını işaret etmektedir. Yolculuğun bitmesinin görülmesi istenilenlerin gerçekleşeceği anlamına gelirken, yaya yolculuk yapıldığının görülmesi birikecek borçlar olacak anlamına gelir.

Rüyada yolculuğa çıkmak;
Rüyada yolculuğa çıktığını gören bir kimse uzakta birşeylerin onu beklediğini delalet eder. Ancak yola çıkmadan önce hazırlık yaptığını gören kimse hayırlı bir işle ilgilendiğine veya yapıcağına yorumlanır. Bir çok yorumcuya göre değişmekte olan Rüya’nın ortak bir özelliği ise genel de hayırlı bir işe yorumlanır.

Rüyada yolculuk yaptığını görmek;

Rüyasında uzun yola çıkan birisi yapmak istediği bir işi günlük hayatındada rutin olarak tekrarladığına kısa bir iş için büyük uğraşlar sonucu büyük verimler alıcağına yorumlanır. Bakınız; Rüyasında bulunduğu bir konumdan düşmeye de yorumlanır.

Rüyada otobüse binmek;
Aslında rüyasında otobüs gören kişi eski bir dostuna rastlayacağına ve görüşeceğine yorumlanır ancak Otobüse bindiğini gören kişi seyehate çıkacağının göstergesidir. Rüyasında yolculuk için bir otobüse binip ve otobüsün çok gürültülü olduğunu görüyorsa yapıcağı iş toplantısında başının agrıyacağına işaret eder.

Rüyada yolculuk hazırlığı yapmak;
Eğer ki rüyanız da yolculuk hazırlığı yaptığınızı görürseniz hayırlı bir iş için harekete geçeceğinizi işaret eder. Rüyasında yolculuk için hazırlık girişiminde bulunup başarısız olan kişi yapacağı hayırlı işte beklediğini alamayacağına ve ne olursa olsun ondan vazgeçmeden peşinden gitmesine yorumlanır. Rüyasında yolculuktan döndüğünü gören bir kişi için ise yapmak istediği işten hayırlı veya kötü artık kişiye göre değişiyor, verim alacağına yorumlanır.

Rüyada yolculuk yapmaya hazırlanmak;

Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklememeniz gerektiğini ve düşlerinizin peşinden gitmenizin zamanı geldiğinin göstergesidir. Aslında rüyadaki yolculuğa çıkmak genel de her zaman iyiye yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.