Rüyada Yeşil Nohut Görmek

Rüyada yeşil nohut görmek; sağlık, sıhhat, huzur ve sakinliğin ifadesidir. Rüyalarda görülen yeşilin getirdiği içsel huzur da bu rüya için geçerlidir. Olgun, iri taneli yeşil nohut gören bir kimse önemli tecrübeler elde eder. Nohudun olgunluğu kişinin olgunlaşması olarak yorumlanır. Ancak tam olmamış veya tam yeşil olmayan nohut görmek kişinin, aile fertlerinden biri ile sınanacak olmasına işaret eder.

Rüyada Yeşil Nohut Toplamak

Bu rüya, bilgin bir insanı temsil eder. Rüya sahibinin hayatına yön verecek bir insanın olacağı ve o kişinin izinden gidilerek önemli bilgiler elde edileceğine delalet eder. Rüyada çok sayıda yeşil nohut topladığını gören kişi, başka insanları da çevresinde toplayarak onlara hitap eder.

Rüyada Yeşil Nohut Yediğini Görmek

Kişinin bir rahatsızlığı var ise kısa süre içerisinde şifa bulur. Yeşil nohudu kabuğu ile yediğini görmek, acı hatıraların tekrar depreşmesine ve bir şeylerin yanlış yapılıyor olduğuna işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada kabuğuyla yeşil nohut yemek, gerçeklerin saklandığını ve kişinin bu bilgilere erişme arzusu içerisinde olacağını ifade eder.

Rüyada Yeşil Nohut Satın Aldığını Görmek

Yeşil nohut satın aldığını görmek diğer anlatılanların aksine pek hayırlı bir rüya değildir. Bu rüyayı gören kişilerin sağlık sorunları yaşayacağına ve hem bedensel hem de psikolojik olarak yorucu bir döneme girileceğine işaret edilir. Yeşil nohut satın alırken parayı vermediğini görmek ise şifanın bulunamayacağına, bu nedenle ömür boyunca bu rahatsızlığın sıkıntılarıyla boğuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Nohut Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada yeşil nohut genellikle baha ve yaz aylarında görülür. Hem nohudun bu dönemlerde olması hem de yeşil rengi temsil etmesi etkili olur. Hamile olan kişilerin aşermesi rüya esnasında da gerçekleşir. Bu kişiler eğer rüyalarında yeşil nohut görürlerse, uyandıklarında da yeşil nohut arzulamaları yüksek ihtimaldir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir