Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek, gerçek yaşantıda da bir temizliğe gidileceği anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine mutsuzluk veren kişilerden, eşyalardan kurtulmaya çalışır. Bu sayede iç huzurunu yakalamaya çalışır. Yer silerken temizlenmediğini gören kimse, dertlerinden kaçmaya çalışırken bunda başarılı olamaz. Aksine dertleri büyüyerek kendisine daha büyük zorluklar yaşatır. Rüyada kirli bezle yer sildiğini görmek ise, başkalarının sebep olduğu olayların etkisinde kalınacağına yorumlanır.

Rüyada Temizlik Yapmak

Büyük bir evde temizlik yapmak, sabır sınırlarının zorlanacağı olayların üst üste geleceğine işaret eder. Küçük bir evde temizlik yapmak, umut bağlanan olayların gerçekleşmeyeceği anlamı taşır. İnanışların, beklentilerin gerçekleşmemesi rüya sahibinde büyük bir yıkıntı yaşatır. Temizlik yaparken temizlenmediğini görmek, bir şey için çabalanırken pes etmeye yorumlanır. Bıkkınlık, yılgınlık hislerinin yaşanması söz konusu olur.

Rüyada Yer Silen Birini Görmek

Rüyada yer silen tanıdık birini görmek, o kişiden gelecek kötü haberleri ifade eder. Ancak yer silen kişi tanıdık biri değilse, beklenmedik bir anda gelecek haberle birlikte hissedilen duyguların değişeceğine tabir olur. Bazı ilimciler, rüya sahibine hizmet edecek birinin varlığını kabul eder. Bazıları ise, bunun gerçekleşmesinin kişinin vicdanına kalacağı yönünde görüş bildirirler.

Rüyada Camları Silmek

4 tarafı camlarla çevrili olan bir yerin camlarını sildiğini gören kimse, ihtiyaçlarını karşılayamaz. İsteklerini yerine getirmek için veya yapmaya zorunlu olduğu şeyler için maddi imkansızlık çeker. Evlerinin camlarını silmek ise, eşe gösterilen hürmete işaret eder. Yerde veya tavanda cam sildiğini gören kişiler, imkansız olduğunu bilmeden bazı isteklerinin peşinden koşar.

Rüyada Yer Silmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada yer silmek, her zaman özel duygular sebebiyle gerçekleşmez. İnsanların evlerinin dağınıklığı nedeniyle de bu rüyayı görmeleri mümkündür. Ancak genel olarak bu rüyayı gören kişilerin son dönemlerde hayatları ile ilgili farklı düşüncelerinin olduğu kabul edilir. Rüya sahipleri içlerini ferah tutmalıdırlar. Çünkü genel anlamıyla yer silmek, kişilerin kötülüklerden arınması nedeniyle feraha erişecekleri anlamına gelir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir