Rüyada Yemek Vermek

Rüyada yemek vermek; çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Kişinin bahtının açık, kısmetinin de daim olduğu yorumu yapılır. Kişi hangi işe el atarsa o işten hayırla döner. Ekmeğini kazanmasını bilir, ailesini açıkta bırakmaz. Kişi rüyasında çevresindekilere yemek verdiğini görürse, hep birlikte arkadaş ortamında toplanmaya, sohbet etmeye, ağız tadıyla yaşamaya delalet eder

Rüyada Yemek İkram Etmek

Kişi rüyasında kötü ve lezzeti olmayan yemekler ikram ettiğini gördüyse bu o kişi için üzüntü ve sıkıntı demektir. Yemek ekşi ise o kişinin hastalık geçireceğine ve sıkıntıya düşeceğine, yemek kötü kokulu ve bozuk ise o kişinin malının iyi yollardan kazanılmadığına, ikram edilen yemeğin tadı acı ise etraftan kötü sözler işitmeye ve sunulan yemek sıcak ise o kişinin başının belaya gireceğine işaret etmektedir. Bir kimse yemek pişirip onu hasta bir kimseye ikram ediyorsa bu, hasta olan kişinin iyileşeceği demektir. 

Rüyada Kalabalığa Yemek Vermek

Kişi kalabalık bir yerdeki insanlara yemek veriyorsa bu bolluğa ve berekete işaret sayılır. İyi kazanç elde edip bu kazandığınızı başka insanlar ile paylaşacaksınız. Kişinin hayatında şansı daima ona yardım edecektir. Kişinin kendisini seven insanların çok olduğu şeklinde de bu rüya yorumlanabilir 

Rüyada Yemek Dağıtmak

Kişi rüyasında yemek yapıp dağıtıyorsa bir konuda hakkında iyilik görecektir. Göreceği bu iyiliği kişi diğer insanlar ile paylaşacaktır. Kişi çeşitli zahmetler ve zorluklar sonucunda istediği şeye kavuşacaktır. Bu tür rüyalar bazen insanların yaşamlarında olumlu gelişmeler olacağını gösterir. Kişi iş hayatında iyi bir ortaklık yapar, bekâr ise evlenir.

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyasında yemek yaptığını gören kimse ne muradı var ise buna kavuşacaktır. İş hayatınızda güzel ve iyi bir görev verecekler size. Eğer yemeğinizi yaparken bir fırın kullanıyorsanız bu yakın bir arkadaşınız ile kavga edip aranızın açılacağı anlamını taşımaktadır. Bir kişinin yemek yaparken onun kaynadığını ama buna rağmen yaptığı yemeğin pişmediğini görmesi istediği bir arzusunun olmayacağı şeklinde yorumlanır. Yaptığı yemeğin piştiğini gören rüya sahibinin çabalarının olumlu sonuçlanacağı demektir. Bazen yemek yapmak istediğimiz şeylerin olması için biraz zaman geçmesi ve beklememiz gerektiğine de işaret etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.