Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek; uğursuzlukları üzerine çekmeye işarettir. Rüyada görülen yelek kişinin; sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Rüyasında yelek gören kişi; ona zarar vermek isteyen kişilerle karşı karşıya gelecektir. Rüyasında yelek gören kişi; varlıktan yokluğa düşer, olumsuzluklar bir türlü yakasını bırakmaz, bu yüzden ağız tadı kaçar, huzursuz günler yaşar ve hayatı çekilmez hale gelir.

Rüyada yelek görmek;

Rüya da görülen yelek sıkıntı ile uğraşacağına, zor zamana düşeceğine yorumlanır. Tanışacağı insanların sıkıntı yaratacağına, başına bela olacağına ve zor zamanlar içine düşeceğine delalet eder. Misal, kısmetin kapanacağına, borca gireceğine, hastalanmaya, yer ve yurdundan olacağına yorumlanabilir.

Rüyada yelek giymek;

Rüyada yelek görmek her ne kadar kısmetsiz bir durum olsa da, rüyada yelek giymek bir o kadar şanslı ve hayırlı bir durumdur. Öncelikle rüyada takım elbise ile birlikte yelek görmek ağır başlılığa, itibar görmeye delalet eder. Kişi rüyasında takım elbisenin içine giyilmiş yelek görmüş ise itibar göreceğine, statüsünün artacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi, dertten sıkıntıdan kurtulur ve yüzünü güldürecek durumlar içine girer. Sağlık ile ilgili problemleri kalmaz.

Rüyada yelek örmek;

Kişi rüyada yelek ördüğünü görmüş ise, bu annesinin ve babasının hayırlı dualarını aldığına, ellerinin üzerinde olduğuna ve kötü şeyler yaşamaktan uzak kalacağına işarettir. Ayrıca bu rüya kendisine şans ve bereket getirir.

Rüyada yelek çıkarmak;

Rüya sahibinin güzel zamanlar geçireceğine, iş yoğunluğundan uzaklaşıp stressiz zamanlar yaşayacağına, ruhunun bir süre huzurlu olacağına yorumlanır.

Rüyada yelek hediye almak;

Rüya sahibi kişinin sevdiği bir kimseden hediye alacağına yorumlanır. Fakat bu hediye sıradan bir hediye olmayacaktır.

Rüyada yelek giydirmek;

Bir kimse başkasına yelek giydirdiğini görüyor ise, masraflarından kısıp ilerisi için birikim yapacak demektir.

Rüyada yelek kaybetmek;

Rüya sahibi kişi, rüyasında yelek kaybettiğini görmüş ise iyilikten ve huzurdan uzaklaşacak, sıkıntılı günler yaşamaya başlayacak demektir. Ve bu sıkıntılarla uzun süre yaşayacağından, sıkıntılarla beraber nasıl yaşaması gerektiğini öğrenecektir.

Rüyada renkli yelek giymek;

Kişi rüyasında kızı yelek giymiş ise bu, kısmet başarı ve mutluluk olarak yorumlanır. Arzularınızın ve isteklerinizin yerine gelmesine, huzurlu ve mutlu bir hayat geçireceğinize işaret etmektedir

Eğer giyilen yelek beyaz ise,  bu mutluluk demektir. Manevi huzura kavuşacağınıza, hayırlı işler yapacağınıza ve huzuru bulacağınıza işarettir.

Rüyada siyah yelek görmek mala delalet eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.