Rüyada Yazma Görmek

Rüyada yazma görmek; kişinin şansının ve talihinin açılacağına işarettir. Kişinin karşısına kendisi için hayırlı olacak birisi çıkacak, bu kimseyle mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır. Ayrıca kişinin tüm sıkıntıları bitecek, refaha erecektir. Kişi rüyasında yazma bağladığını görürse, iyi günde kötü günde hep yanında olan, desteğini ve yardımını esirgemeyen dostlara sahip olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yazma Yemeni Görmek

Rüyada yazma yemeni görülmesi o kişi için hayırlı bir yolda olduğu ve kısmetinin açık bulunduğu şeklinde yorumlanır. Kişi bekâr ise evlenecektir. Yazma ve yemeni gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulacak ve kendine ait birtakım şeyleri sır olarak saklayacaktır. Bir kadın yemeninin başından düştüğünü gördüyse bu kocasından ayrılacağı demektir. Yemeni tekrar başına gelmişse kocası ile arasındaki sorunlar bitecek ve birleşeceklerdir. Rüyasında sarı renk bir yemeni taktığını gören kişi ciddi bir rahatsızlık geçirecektir. 

Rüyada Yazma Oyası Görmek

Rüyasında yazma oyası görmek namuslu bir kadına ve uzun ömrü olacak olan bir kız çocuğuna işaret etmektedir. Görülen yazma oyası yeni ve tertemiz ise bu mal bakımından zengin bir koca anlamındadır. Eğer görülen yazma oyası eski ve üstünde yamalar bulunuyorsa bu da yoksul bir eşe işaret eder. Rüyasında yazma oyası gören kişi yaşadığı hayattan gayet memnun ve kanaatkâr bir yapıya sahiptir. Rüyasında taktığı yazma oyasının herkesin içinde açıldığını gören bir kadın hayatında bir hata işleyecektir.

Rüyada Yazma Yaptığını Görmek

Rüyasında yazma yaptığını görmek bazen ağırbaşlı bir kadını işaret eder. Oyalı yazma yaptığı gören yumuşak bir mizaca ve alçakgönüllü bir bayan olarak ta yorumlanır. Kendisine yazma yaptığını gören kişi yeni arkadaşlar edinecek ve bu arkadaşlardan çok fayda sağlayacaktır.

Rüyada Pembe Yazma Görmek

Rüyada pembe yazma görmek kocaya yorumlanır. Bu yazma ne kadar büyükse kocanın maddi durumu o kadar iyi demektir. Ama yazma küçük ise kocanın maddi olarak sıkıntı çektiği söylenir. Kişi başına yazma takarsa bu onun hemen evleneceği şeklinde yorumlanır. Böyle canlı ve güzel renkli yazmalar takan kişinin mutlu bir evliliği olacaktır. Takılan yazmaların renginin evliliğin iyi ve güzel olması açısından büyük önemi taşıdığına inanılmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.