Rüyada Yatır Görmek

Rüyada görülen yatır; ruhen ve bedenen rahatlamaya işarettir. Rüyasında yatır gören kişi; geçmişte yaptığı hatalarını terk edecek, doğru yolu bulacaktır. Yatır görmek; kişinin çevresindeki kötü insanlardan uzaklaşıp, kendine doğru dürüst helal kazançta sağlayacağı yeni bir yol çizeceğine işarettir. Rüyada yatır görmek; rüya sahibini çok düşünen, onun için kaygılanan birine de işarettir.

Rüyada Rüyada Yatırda Dua Etmek

Kişi kendisini yatır başında dua ederken görürse bu kişinin şimdiye kadar çektiği sıkıntıları geride bırakıp rahata ve refaha kavuşacağını gösterir. Kişi böyle bir rüya görüyorsa onu gerçek hayatta çok düşünen ve onun için endişe eden birinin olduğunu gösterir. Kişi rüyasında yatırda dua ederken birde evliyanın güldüğünü görürse bu o kişinin hayır yaptığı işlerde başarılı olacağına, din ve dünya işlerinde mutluluk göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Rüyada Evliya Mezarı Görmek

Kişi rüyasında bir evliyanın mezarını gördüğüne şahit olursa bu rüya kişinin günahkâr hayatından dolayı tövbe edeceğini gösterir. Kişi çevresinde bulunan cahil ve akılsız kimselerle ilişkisini kesecektir. Rüyasında bir evliyanın mezarını gördüğüne şahit olan, birisinden iyilik görecektir. Rüyasında evliyalara ait bir mezar görüyorsa iyi işler yaparak, günahlardan arınmak istediğini gösterir. Ölü bir evliyanın rüyasında yaşadığını gören kişi o yörede yaşayan kişilerin bolluk ve berekete ulaşacağını gösterir. Kişi çölün ortasında olduğunu ve bir evliyanın kendisine yol gösterdiğini görürse zorluklardan kurtulacağına ve dinde hidayete ereceğini gösterir.

Rüyada Rüyada Yatır Ziyaret Etmek

Rüyasında yatırı ziyarete gittiğini gören kişi hayır ve berekete kavuşacaktır ve kişi eğer bekâr ise evlenip mutlu olacaktır. Kişi içinde bulunduğu sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacaktır. Rüyayı gören kimse maddi ve manevi olarak rahata kavuşacaktır. Kişi rüyasında bir yatırı ziyaret ediyorsa bu o kişinin yaşamında kanaat sahibi bir insan olacağını gösterir.

Rüyada Rüyada Evde Yatır Görmek

Evinde yatır olduğunu gören kişi hayır ve bereket sahibi olacaktır. Kişi geçmiş yaşantısında işlediği hataları bir kenara bırakıp, doğru yolda yürüyecektir. Kişi çevresinde bulunan kötü insanlardan kendisini kurtaracak ve iş hayatında helal kazanç kazanmak için çaba harcayacaktır. Evde yatır görmek kişinin korkularından emin olduğunu gösterir. Yatır rüyaları görmek her zaman iyi olarak yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.