Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada yangın çıktığını görmek, mal kaybına işarettir. Daha önceden elde edilen haram kazançların varlığı söz konusudur. Bu nedenle paranın hayırlı bir para olmadığı kabul edilir. Yakın zamanda haramdan elde edilen malın elden çıkacağına yorumlanır. Yangının kendisinin sebebiyet verdiği bir şeyden dolayı çıktığını görmek ise, ilerleyen zamanlarda da haramdan kaçınılmayacağına delalet eder.

Rüyada Yangın Söndürmek

Bu rüya ise tam ters bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı yanlışların farkına vararak daha dikkatli davranmasına neden olacak olayların yaşanması olarak yorumlanır. Yangını su ile söndürdüğünü görmek, yaşananların etkisinin uzun süreceği anlamına gelir. Ancak yangını yangın söndürücü ile söndürdüğünü görmek, yanlışlardan erken dönülmesine ve bu nedenle etkisinin de kısa süreceğine yorulur.

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Evin yanması da para kaybını ifade eder. Ev yandığı sırada evde olduğunu gören kimse, iş hayatında iflas eder ve büyük bir bataklığın içine girip bir daha çıkamaz. Evinin yandığını dışarıdan izleyen bir kimse, kaderine boyun eğer. İçerisine gireceği olumsuz durumlardan kurtulmak için herhangi bir çaba harcamaz.

Rüyada Yangından Kaçmak

Bu rüyayı gören kişiler de içerisinde bulundukları durumlardan kolayca sıyrılabilecektir. Yangından kaçtığı sırada ateşin arkasından geldiğini görmek, bazı girişimlerde başarısız olunsa da rüya sahibinin önünde sonunda başarılı bir iş yapacağı anlamına gelir. Yangından kaçarken yandığını görmek ise, kişinin çırpınışlarının boşuna olduğu ve hayal kırıklıkları yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada yangın genellikle huzursuz bir şekilde uyuyan insanlar tarafından görülür. Bu kişiler, zihinlerini çok meşgul eden olayların etkisinde uyurlar. Özellikle pişmanlıklar oldukça etkili olur. Yangın rüyaları kabus olarak değerlendirilir. Rüya sahiplerinin uyku düzenlerinin olmayışı da bu kabusların görülmesine neden olabilir. Kişiler daha düzenli ve rahat bir gün geçirirlerse bu rüyaların görülme ihtimalleri de azalır.

1 Yorum

  1. derya

    Rüyamda tanıdığım bir şeyh le konuşuyorum ve onla sanki bi okulu temizlıyorduk.ve o bana hep nasihat veriyordu bana derya aklını başına al diyordu yanliş yolda olduğumu anlatıyordu.her anda birlikte bir yerleri temizliyorduk ve hep bana nasihat veriyırdu ve yuzu tertemiz bi insandi yorumunuzu bekliyorum

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir