Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek farklı yorumları olan bir durumdur. İslami açıdan hem gözyaşı, hem de bereket anlamlarına gelir. Üzüm bağı genel olarak kişinin kazancının çok olacağına ve özel sektörde çalışan yahut kendi işini yapan kişilerde işlerini büyütecekleri şeklinde de yorumlanır. Bereketin çok olduğu bir dönemi de simgeleyen rüya, başka kişilere de ekmek kapısı açan birini simgeler. Üzüm bağında üzüm varsa bu durumda çok zengin bir hayata kavuşulur. Henüz üzüm yoksa, yapılan tüm girişimlerin ve yaşanan gelişmelerin kişinin amacına hizmet ettiğini ve sabır sonunda isteklerin çok büyük bir şekilde gerçek olacağını gösterir.

Rüyada Üzüm Görmek

Maddi konulardaki sıkıntıların artık biteceğine ve talihte ciddi bir açıklık olacağına tabir edilir. Üzüm salkımlar halinde görülüyorsa toplu para anlamına gelir. Eğer bir bağ dolusu üzüm görülüyorsa bu durumda rüyayı gören kişi beklemediği bir miras sayesinde hayatını değiştirecek olaylar yaşar ve varlıklı biri haline gelir. Rüyada tek üzüm görmek ise kişinin kazancının her zaman az olduğunu ancak helal lokma yediğini gösterir. Olgunlaşmamış üzüm ise üzücü bir haber ve gözyaşı alametidir.

Rüyada Üzüm Yemek

Hasta biri böyle bir rüya görürse iyileşir, hamile bir kadın görürse ikizi olur. Hayırlı bir rüyadır ve üzüm yiyen kişi, dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanıp mutlu bir hayat sürer. Sağlığın ve bereketin habercisi olduğu gibi, kişinin helal kazancını daha da artıracağı anlamına da gelir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek Psikolojik Yorumu

İçine kapanık kişilerin, sürekli acı çeken ve durmaksızın gözyaşı dökenlerin gördüğü rüyalardan biridir. Psikolojik açıdan zayıf ve çaresiz kişiler bu şekilde rüyalar görebilirler. Üzüm bağı, kişinin mutlu olmak istese de önüne çıkan engelleri aşamadığını ve bu yüzden bir türlü amacına ulaşamadığını sembolize eder.

1 Yorum

  1. gamze

    ben rüyamda üzüm bagı gördüm fakat üzüm degildi kırmazı elmalar vardı bi kaç tane kopardım ve dag gibi bir yere eşimle birlikte çıkıyorduk bagda zaten dag etegi gibi bi yerdeydi

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir