Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek; rüyanın tersine çok sevineceğiniz anlamına gelir. Rüyada kişinin üzüldüğünü görmesi; günahlarından arınmak istediği anlamına da gelir. Rüyadaki üzüntü;  yaşanacak olan bir aşka da işaret eder. Rüyada üzülürken  bağırarak ağlıyorsanız, gerçek yaşamda da sizi üzecek, ağlayacağınız olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada üzülüp; sesiz bir şekilde, için için ağlıyorsanız bolluk ve bereket dolu günlerin geleceğini işaret eder.

Rüyada Üzülmek Görmek

Rüyada üzülmek görmek, bazı rüyalarda olduğu gibi gerçek anlamının tam tersi şeklinde tabir edilir. Rüyada üzülmek, rüya sahibi için yaşayacağı sevince, mutluluğa, güzel günlere işaret eder. Rüyada görülen üzüntü alınacak olan mutlu edici haberlere, yaşanacak sevindirici olaylara, duyulacak sürpriz gelişmelere delalet eder. Rüyada görülen üzüntü rüyayı gören kişinin aşk hayatını da ifade eder. Rüya sahibinin yeni bir aşka yelken açacağına, yeni biriyle tanışıp körkütük aşık olacağına ve bu aşkın mutlu bir evlilikle sonuçlanacağına veya mevcut aşkına olan bağlılığının ve sevgisinin artarak daha da mutlu günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Üzüldüğünü ve Ağladığını Görmek

Rüyada üzüldüğünü ve ağladığını görmek, rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu tüm hata ve günahlarına tövbe edeceğine, bambaşka bir insan olacağına işaret eder. Rüyasında üzülerek sessizce ağladığını gören kişinin gerçekte de ağlayacağına, ancak gerçek hayatta ağlayacağı şeyin üzüntüden dolayı değil sevinç gözyaşları olacağına işaret eder. Rüya sahibi yaşamış olduğu yanlış şeylere, işlediği günahlara ağlayarak içindeki kötülüklerden arınacağına, gözyaşlarıyla temizleneceğine delalet eder. Ayrıca rüyada kişi üzülüp sessizce ağladığını gördüyse, bu yağacak olan yağmura, yaşanacak olan bolluk ve berekete, Allah’ın rahmetine ve affına işaret eder. Rüyasında üzülerek ağladığını gören kişinin sevineceği bir olay yaşayarak sevincinden ağlayacağına ve kişinin ruh temizliğine delalet eder.

Rüyada Üzülen Birini Görmek

Rüyada üzülen birini görmek, rüya sahibinin ailesinden, akrabalarından veya yakın arkadaşlarından birinin mutlu bir olay yaşarak sevineceğine bu sevince rüya sahibinin de dahil olacağına işaret eder. Rüyasında birinin üzüldüğünü gören kişinin, rüyasında gördüğü kişiye yardım ederek o kişinin sıkıntılarından kurtulmasına vesile olacağına ve o kişinin gerçek hayatta döktüğü göz yaşlarının son bularak mutlu olacağı günlere kavuşacağına delalet eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir