Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek; değişik şekillerde yorumlanır. Kişi soğuk ve karlı bir havada üşüdüğünü görürse, yaşamında tertemiz bir sayfa açtığına ve mutluluğunda çok yakın olduğuna işarettir. Kişi güneşli ve açık bir havda üşüdüğünü görürse de, başının derde gireceğine, dara düşeceğine ve sıkıntıya yorulur. Kişi rüyasında üşüyen birisini görürse, kendisine çok büyük bir iyilik yapmış birisinin olduğuna ve kişinin de asla bunu unutmadığına delalettir.

Rüyada Sokakta Üşüdüğünü Görmek

Rüyada sokakta üşüdüğünü görmek, yalnız ve çaresiz kalmaya delalettir. Bu rüyayı gören kimse için hayra yorulmaz. Kişi, hayatında yaptığı yanlışların cezasını çekecektir, denir. Maddi anlamda parasını çarçur ettiği için zora düşen kişiye çevresinden de yardım gelmeyecektir. Kişinin ailesi, kişiyi yalnız bırakacak demektir. Bir başka yoruma göre yalnızlığı ve iletişim açısından yaşanan sorunları ifade eder. İletişim sorunu yaşayan kişi, dertlerini kimseyle paylaşamadığı için psikolojik anlamda sıkıntılar yaşar.

Rüyada Soğuktan Titrediğini Görmek

Rüyada soğuktan titrediğini görmek, kişinin yoğun şüpheleri olduğuna işarettir. Kişinin hayatında verdiği kararlardan emin olamadığının göstergesidir. Soğuktan titrediğini gören kişi, baskı altında verdiği kararlardan dolayı yoğun bir stres altına girmiştir. Çevresindeki kişilerin güvenini de sarsacak olan kişinin itibarı zedelenecektir. Rüyanın bir başka yorumu da maddi açıdan zor günlere girileceği, kişinin kazandığı para için yoğun emek vermesi gerekeceğidir. Bu yoğun emek vereceği parayla geçimini zor sağlayacak kişi,  maddi açıdan çok rahat bir geleceğe sahip olmayacaktır. Kişi, evlatlarına ve ailesine iyi bir gelecek hazırlayamadığı için sürekli üzüntü ve keder içinde olacaktır.

Rüyada Üşüyen Birini Görmek

Rüyada üşüyen birini görmek, kişinin zor durumdaki bir kişiye yardım edeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yardım edeceği kişi hatırı sayılır biridir. Bu yardımın karşılığı fazlasıyla o kimseye geri dönecektir. Maddi açıdan kazancın artacağına işaret olan bu rüya, paranın bereketlenmesi anlamını da taşır. Ayrıca rüyada görülen kişinin düşmanı ise, kişinin düşmanına mağlup olacağı anlamını taşır. Eğer rüyada görülen kimse bu dünyadan göçüp gitmiş biri ise, rüyada üşüyen kişinin rüyayı gören kişiyi özlemiş olduğu rivayet olunur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir