Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada uçurtma uçurmak, yeniden yeşeren umutlara işaret eder. Daha önceden hüsran ile sonuçlanmış bazı gelişmeler kişinin yaşantısında tekrar belirmeye başlar. Bu sefer rüya sahibi için daha hayırlı, daha güzel bir sonuç ortaya çıkar. Rüya tabircilerinden bazıları rüyada uçurtma uçurduğunu gören kişilerin uzaklardan haberler alacağına delalet eder. Gelecek olan haberler, neşe ve sevinç de getirir.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyada uçurtma yaptığını gören kimse, kendi uğraş ve çabaları sonucunda bir yerlere gelir. Arzulanan, hedeflenen makamlar gittikçe daha yakın bir hal almaya başlar. Rüya sahibi gideceği yolda tek başınadır. Zorlukların üstesinden kendisine yardım eden kimse olmadan gelir. Bu sayede kendisine olan özgüveni de artar.

Rüyada Uçurtma Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçurtma uçtuğunu gören bir kimse, gördüklerinden ders çıkaracağı gelişmeler yaşar. Öyle hatalar yapılır ki, kişinin bir daha asla tekrarlamayacağı sonuçlar ortaya çıkar. Yapılacak olan yanlışlar, yaşantıda büyük hasarlar bırakır ve onarılması uzun zaman alır. Sevgili ile kavga, ölen birisi ile kavgalı olma durumları sıklıkla yaşanır. Bu nedenle bu rüya, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Kişi, daha dikkatli adımlar atmalıdır.

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma görmek, beklenmedik zamanlarda karşılaşılacak olan güzel olayları ifade eder. Kişi, karamsarlık içerisine düştüğü bir anda yaşayacağı olay ile birlikte tekrar mutluluğu bulur. Bu rüya aynı zamanda iş hayatında yükselmeye ve şerefe erişmeye anlam verir.

Rüyada Uçurtma Uçurmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada uçurtma uçurduğunu görmek, hayallerin genişliği ile alakalı bir rüyadır. Rüya sahipleri, düşlerde yaşarlar. Sürekli hayaller kurarak hayatlarını bu amaçlar uğruna yaşarlar. Ancak gerçekleşmesi imkansız düşünceler kişilerde hayal kırıklıkları yaratabilir. Yine de rüya sahipleri mutlu eden şeyler, ilerisi için kurdukları hayallerdir. Bu kişiler hayatlarını anlık yaşamak yerine planlı ve programlı yaşamayı tercih ederler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.