Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek, size düşman olan ev daima kötülüğünüzü isteyen, hain ve ikiyüzlü arkadaşlarınızın olduğunun göstergesidir. Bu rüya düşmanlarınızın güçlü olduğuna ve onlara karşı zafer kazanmak için çok çabalamanız ve çalışmanız gerektiğine işarettir. Rüyada görülen üç harfli bazen de kişinin kötü amelidir. Hayatınızda bir şeylerin yolunda olmadığını gösterir. Gerçek hayatta üç harfliler görünmezler ve hissedilmezler. Bu nedenle rüyada görülmesi, farkında olmadığınız düşmanlarınız olduğunun göstergesidir. Özellikle akrabalar arasında bulunan bu düşmanlar çevrenizde bulunur ve sizi aldatmanın fırsatını kollarlar. Rüyada üç harflinin evinde olduğunu gören kişinin hasmı ev halkından birisidir.

Rüyada Üç Harflilerle Konuşmak

Rüyasında üç harflilerle konuşan, gerçek hayatta da düşmanları ile oturur kalkar. Eğer rüyanızda konuştuğunuz kişilerin üç harfli olduğunu biliyorsanız gerçekte de düşmanlarınızın kimliğini bildiğinize işaret eder. Üç harflilerin size hak olan konulardan bahsetmesi, hiç beklemediğiniz kişilerden güzel nimetlere kavuşacağınıza, düşman olduğunuz bir kişiden iyilik göreceğinize delalet eder. Üç harflilerin kötü şeyler söylemesi ise iyi değildir. Bu rüya çevrenizdeki kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Zira bu, azılı bir düşmanınız olduğuna delalet eder.

Rüyada Üç Harfli İle Evlenmek

Rüyasında üç harflilerle evlenen, dünya hayatında kendine uygun olmayan, sonradan pişmanlık yaşayacağı birisi ile beraber olur. Bu rüya bazen de eşinizin arkanızdan dolap çevirdiğinin veya ondan bir kötülük göreceğinizin göstergesidir. Rüyasında üç harfli ile evlenip mutlu olan çevresindeki kötülüklere karşı kulağını tıkayan ve görmezden gelen bir kimsedir.

Rüyada Üç Harfli Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada üç harfli görmek tamamen sizin korkularınızın ev fobilerinizin bir göstergesidir. İzlediği filmlerinden veya okuduklarından etkilenen kişilerin gördükleri bir rüyadır. Üç harfliler çoğu kişilerin korktukları bir varlıktır. Bu korkunuz rüyada kendisini gösterir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir