Rüyada Tülbent Görmek

Rüyada tülbent görmek, birlik ve beraberliği, aile içerisindeki saadeti, dargın olan kişilerin barışmasını ifade eder. Rüyada yırtık tülbent görmek, bazı dedikodulara ve ilişkilerde yaşanacak sorunlara delalet eder. Ancak bu sorunlar uzun süreli olmayacaktır. Yeni bitmiş bir tülbent görmek, yeni tanışılacak birine veya uzun süredir görüşülmeyen birinin uzak bir yerden dönmesi ile yorumlanır.

Rüyada Oyalı Tülbent Görmek

Tülbendin üzerindeki işlemeler, sadelik üzerindeki hareketliliği temsil eder. Normal akışında devam eden hayatlar daha hareketli bir hal alır. Rüyada oyalı tülbendin oyasının söküldüğünü görmek, bir şeylerin hep eksik kalacağı anlamına gelir. Tamamlanmayan, yarım kalan işler olacaktır. Tülbendin üzerindeki oyanın bir insan suratı olması, kötü bir insanı ifade eder. Kişinin yaşamını olumsuz yönde etkileyecek birinden söz edilir.

Rüyada Mavi Tülbent Görmek

Rüyada görülen tülbendin mavi olması sonsuz mutluluk anlamı taşır. Bu da genellikle bir evlilik ile tabir olur. Mavi tülbendin eski veya kirli olması zor elde edilecek olan sevgiliye işaret eder. Uzun çabalar sonucu aranan mutluluğa erişilir. Mavi tülbendin üzerinde işlemeler görmek, sevgiliden gelecek bir hediyeyi ifade eder.

Rüyada Tülbent Bağlamak

Kısmetin kapanması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin aradığı aşkını bulması mümkün olmayacaktır. Tülbendi bağlayamadığını görmek, işlerin yolunda gitmemesine ve bazı maddi zorlukların çekilmesine delalet eder. Tülbent bağladığını ancak tekrar açıldığını görmek ise, yapılan bir işin ardından beklenen verimin alınamaması demektir.

Rüyada Tülbent Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada görülen tülbent her insanda çok farklı olayları, nesneleri veya kişileri temsil edebilir. Girilen bir evde görülen bir tülbent, o ev ile ilgili akılda kalanları temsil ederek kişilerin rüyalarında bir simge olarak görülebilir. Aynı zamanda tülbent gören kişilerin bir şeylere duyduğu özlemin varlığından bahsedilir. Özlenen şey tülbent ile bilinçaltında yer edinmiştir.

1 Yorum

  1. Cemile Cansiz

    Ruyamda esimin eski karisi bana oyasi tam bitmemis bir tulbent hediye ediyordu, ben bunun oyasini kendim isler, tamamlarim diye tulbentin etrafini inceliyordum. Bir de baktim kenarinda sari bir kumasa sarili kucuk bir muska var. Ne anlama geldigini yorumlarsaniz sevinirim, cok tesekkurler…

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir