Rüyada Tarak Görmek

Rüyada tarak görmek; kadın ve erkek için farklı şekillerde yorumlanır. Kadının bu rüyayı görmesi, onun cefakâr, eşine bağlı ve iyi niyetlidir. Erkeğin bu rüyayı görmesi ise, zarar verici, hırslı ve hırslıdır. Genel anlamlarıyla rüyada tarak görmek ise; sevinçli bir haber alacağına, hayatında güzel ve olumlu gelişmeler yaşayacağına işarettir. Kişi rüyada saçını tarakla taradığını görürse de, artık hayatıyla ilgili önemli adımlar atmasının vakti geldiği anlamına gelir.

Rüyada Tarak Almak

Rüyada tarak almak hayırlı yorumlanır. Rüyasında tarak aldığını gören kişi yakın zamanda güzel bir teklif alacaktır. Rüya sahibinin şansı açılır. Rüyasında tarak gören kişinin kısmeti açılır ve rüya sahibi hayırlı işler ile karşılaşır. Rüya sahibi çok hayırlı kişiler ile karşılaşır ve bu kişilerden çok güzel teklifler alır. Rüya sahibinin alacağı bu teklifler onun için çok hayırlıdır. Rüya sahibi kendisini çok güzel bir pozisyonda bulur. Rüyasında tarak alan kişinin geleceği çok mutlu geçecektir.

Rüyada Kırık Tarak Görmek

Rüyada kırık tarak görmek hayırlı değildir. Rüyasında kırık tarak gören kişinin hayatında bir takım pürüzler çıkabilir. Rüya sahibinin keyifsiz olacağı günler gelecektir. Rüya sahibi hayatından tat almamaya başlar, bu yüzden de çok sıkıntı çeker. Rüya sahibinin çektiği bu sıkıntılar onun hayatının tepe taklak olmasına sebep olabilir. Rüya sahibi kendini en zor duruma hazırlamalıdır. Rüya sahibi yakın zamanda bir şey yapmayı planlıyor ise çok temkinli davranması gerekir. Kişinin rüyasında tarak kırıldığını görmesi işlerinin kötü gideceğini gösterir. Bu yüzden rüya sahibi başlayacağı işte olabildiğince özenli olmalıdır aksi takdirde yaptığı her şeyi darmaduman edebilir.

Rüyada Tarakla Saç Taramak

Rüyada tarakla saç taramak çok hayırlıdır. Rüyasında tarakla saç taradığını gören kişinin çok temiz bir kalbi olduğu söylenir. Rüya sahibinin temiz kalpli, iyi huylu biri olması onu yapacağı her işte başarılı kılar. Rüya sahibinin ailesi ve arkadaşları ile kurduğu bağ çok kuvvetlidir. Rüya sahibinin etrafındaki herkes onu çok fazla sevmekte, ona gerçekten değer vermektedir.

Rüyada Tarak Aramak

Rüyada tarak aramak rüya sahibinin hayatında bazı değişiklikler olacağına işaret eder. Rüya sahibi günlük yaşantısından sıkılmış ve bunu değiştirmek istemektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.