Rüyada Taksiye Binmek

Rüyada taksiye binmek, rüya sahibinin ticaret hayatında bolca başarı yaşaması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işleri yolunda gidecek ve maddi kazanç sağlayacaktır. Rüya sahibinin ticaretle uğraşan birisi olması durumunda, yaptığı yatırımlar verdiği paradan kat kat fazlasını getirecektir. Rüya sahibi maaşlı olarak bir işte çalışıyorsa; burada yükselme yaşayacak ve hem kıdemi hem de maaşı artacaktır.

Rüyada Taksi Çağırmak

Rüyada taksi çağırdığını görmek, rüya sahibinin başarıya giden yolda ilk adımı atması olarak yorumlanmaktadır. Kişi, rüyada taksi çağırdığını görürse; iş hayatında yeni bir döneme girecektir. Bu yeni dönem; kişinin maddi durumunda iyileşme başlayacağına delalet eder. Rüya sahibi yaptığı yatırımın henüz başında olsa da ufak bir kazanç elde etmeye başlayacaktır.

Rüyada Taksi Kullanmak

Rüya sahibinin rüyasında taksi kullandığını görmesi, kişinin çevresindekilerin para kazanmasına vesile olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi; arkadaşının, akrabasının veya aileden birinin işe girmesini sağlayacaktır. Bu durum rüya sahibinin çalıştığı bir yerde söz sahibi olması ve insanları işe aldırabilme, referans olabilme gücü olduğunun göstergesidir.

Rüyada Taksiye Para Vermek

Rüya sahibinin rüyasında taksiye para verdiğini görmesi, maddi kayıp yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi, yatırım yaptığı bir işte ödemesi gereken miktardan çok daha fazla meblağlar ödeyecek ve sonrasında zor durumda kalacaktır. Rüyada taksiye para verdiğini görmek, rüya sahibinin alacağı borcu ödeyemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Taksi Satın Almak

Rüyada taksi satın aldığını görmek, rüya sahibinin pek çok kişinin takdirini kazanacak yatırımlar yapacağına delalet eder. Kişi, yaptığı yatırım ile bir çok kişiye ekmek verecek ve çevresinde çok saygın biri haline gelecektir. Rüyada taksi satın almak, rüya sahibinin çok büyük zenginliklere nail olacağına işarettir. Kişi, yetimlere, kimsesizlere yardım da bulunacak ve kazandığı paranın insanlığını unutturmasına izin vermeyecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.