Rüyada Taksi Görmek

Rüyada taksi görmek; kişinin ani hızla vermesi gereken kararlar olduğuna işaret eder. Kişinin çevresindeki olaylar öyle çabuk gelişir ki bunlara ayak uydurması için alması gereken bir takım kararlar olur, çevresindeki insanlarında yardımıyla hızlı düşünüp çabuk karar vermesiyle bu işlerinde içinden kolayca çıkar. Kişi takside şoför olarak kendini gördüyse rüyasında kısa bir süre önce girdiği veya gireceği bir işte maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Taksi Görmek

Rüyada sarı taksi görmek, rüya sahibinin sıkıntılarını atacağına işaret eder. Rüya sahibi zor bir işin altından başarı ile kalkacaktır. Fakat bu durumun üstesinden gelmeye çalışırken kendini çok zorlamak zorunda kalır. Rüya sahibi sıkıntılarını atmaya çalışırken bir takım yeni sıkıntılara girer fakat bunların çözümü ilkine göre daha kolaydır.

Rüyada Taksiye Bindiğini Görmek

Rüyada taksiye bindğini görmek rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyasında taksiye bindiğini gören kişi, yakın dostlarından ya da ailesinden bir takım konularda yardım alıyor demektir. Bu yardım rüya sahibinin gerçekten ihtiyacı olduğu bir şeydir. Ayrıca rüyada taksiye bindiğini görmek rüya sahibinin karakteristik özelliklerinden biri olan aceleciliğinin de göstergesidir. Rüya sahibi el attığı işleri de aceleyle halletmeye çalışmaktadır. Rüya sahibinin bu aceleciliği onu kötü etkilemez.

Rüyada Taksi Sürdüğünü Görmek

Rüyada taksi sürdüğünü görmek pek hayırlı değildir. Rüya sahibi rüyasında taksi sürdüğünü görüyorsa girdiği bir işten zarar ile çıkar. Rüya sahibinin el attığı bir işin sonunda kar beklenirken yüksek bir zarar ile karşılaşması ihtimalinin büyük olduğu söylenir. Şayet zarar etmese bile rüya sahibi girdiği işte asla kar elde edemez. Bu durum rüya sahibinin temkinli olması gerektiğini söylemektedir.

Rüyada Taksiden İndiğini Görmek

Rüyada taksiden indiğini görmek pek hayırlı yorumlanmaz. Rüyasında taksiden indiğini gören kişi bir iş üzerinde çalışıyor ise o işin sonu pek iyi olmaz. Rüya sahibinin üzerinde çalıştığı iş bittikten sonra kötü bir sonuç ortaya çıkacaktır şeklinde yorum yapılır. Ayrıca kimi yorumculara göre, rüyada taksiden inmek, rüya sahibinin başladığı işi yarım bırakacağının işaretçisi de olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir