Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada görülen takma diş; kişinin maddi açıdan rahatlayacağının işaretidir.  Rüyada takma diş gören kişi; yeni işler deneyecek, bu işlerde başarılı olacak ve rahat edecektir. Rüyada takma diş taktığını görmek ise kişinin işinde yükseleceğine ve çevresi tarafından taktir edileceğine işaret eder. Rüyada takma dişleri ağzından çıkardığını görmek ise acı bir haber alıp kişinin çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Takma Dişin Çıkması

Rüyada takma dişin çıkması, rüya sahibi için pek de hayırlı yorumlanan rüyalardan değildir. Bu rüya, kişinin yakın zamanda gözyaşı dökeceğinin habercisidir. Rüyasında takma dişin çıkması, rüya sahibinin kötü bir haber alacağını işaret etmektedir. Rüya sahibi alacağı bu kötü, acı haber karşısında paramparça olacaktır. Rüya sahibinin bu kötü durumu onu duygusal depresyona sürükler. Rüya sahibi gece gündüz ağlar, sürekli gözyaşı döker.

Rüyada Takma Diş Taktığını Görmek

Rüyada takma diş takmak, rüya sahibinin iş hayatının bir özeti gibidir. Rüyasında takma diş taktığını gören kişi çalıştığı işte yüksek bir pozisyona gelir, yani terfi alır. Rüya sahibi bu terfiyi kendi karakteri sayesinde kazanmıştır. Rüyasında takma diş taktığını gören kişi, işi için her türlü fedakarlığı yapmaya, diğer bir deyim ile canını dişine takmaya hazır bir kişiliğe sahiptir. Bu durum onu patronlarının gözünde yüceltir ve böylelikle rüya sahibi terfi alır. Bu terfi rüya sahibine maddi kazanç da getirecektir. Rüya sahibinin kazandığı para büyük bir miktarda artacaktır şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Takma Diş Kırıldığını Görmek

Rüyada takma diş kırıldığını görmek, tüm bu yorumlar içerisinde en kötü yoruma sahiptir. Rüya sahibinin yaşayacağı çok kötü bir olay ile tabir edilir. Rüya sahibi için karanlık günler vardır ve durum rüya sahibini çok yıpratacaktır. Rüya sahibi bu kötü günlere hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Takma Diş Kaybettiğini Görmek

Rüyada takma diş kaybettiğini görmek, rüya sahibine aile büyüklerinden bir haber geleceğini gösterir. Bu haber genelde pek de iyi bir haber olmaz. Bu yüzden rüya sahibi kendini hazırlamalıdır. Aile büyüklerinden özellikle baba tarafına dikkat edilmelidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.