Rüyada Takip Edilmek

Rüyada takip edilmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlara dikkat etmesini gerektiren bir durumdur. Bu rüya iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu yorumlamaların ilki, rüya sahibinin izinden gidecek kişilerin olduğuna delalet eder. Bu kişiler, kendilerine rüya sahibini idol olarak alıyorlardır. Bu durumda kişinin, kendisinin izinden gelen insanlara yanlış örnek olmaması gerekir. Bu rüyanın ikinci bir yorumu ise rüya sahibinin boş bir anında düşmanlarının oyunlarına geleceği, maddi ve manevi kayıp yaşayacağı şeklindedir. Her iki durumda da kişi temkinli olmalıdır.

Rüyada Takip Etmek

Rüyada birini takip ettiğini görmek, takip edilen kişinin yüzünün seçilememesi veya rüya sahibinin bu kişiyi tanımaması durumunda; rüya sahibinin geleceğinin karanlık ve belirsiz olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişi yaptığı yatırımların olası sonuçlarından haberdar değildir. Geleceği karanlık olan kişi, gündelik hayatta işlerini kafasını toplayarak yapamayacaktır.

Rüyada Kovalandığını Görmek

Rüyada kovalandığını görmek, rüya sahibinin aldığı borcu ödeyemeyeceği veya verdiği sözü tutamayacağı gibi olaylara delalet eder. Kişi, rüyada kovalandığını görürse yaptığı işlerden dolayı huzursuzluk duyacaktır ve bunları temizlemek için uğraşacaktır. Rüya sahibi kişi, geçmişteki sorunlarının etkisini bugün de hissedecektir.

Rüyada Taksiyle Takip Edilmek

Rüyada taksiyle takip edildiğini görmek, rüya sahibinin iş yerinde yaşayacağı sorunların habercisi olarak yorumlanır. Kişi, patronundan veya çalışma arkadaşlarından rahatsız duyacaktır. Rüyada taksiyle takip edildiği gören kişi, iş hayatında attığı adımları ve söylediği sözleri tartarak söylemeli ve temkinli olmalıdır.

Rüyada Takip Edildiğini Düşünmek

Rüyada takip edildiğini düşünmek, takip edildiğini hissetmek ama normalde böyle bir durumun olmaması; kişinin bazı olayları çok büyüteceği şeklinde yorumlanır. Kişi bu pimpirikli davranışları yüzünden hayata dair aldığı kararlarda sağlıklı düşünemeyecektir. Kişi, kendisi hakkında hep olumsuz düşünecek ve geleceğe güvenle bakamayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir