Rüyada Takı Görmek

Rüyada görülen takı; ele geçecek olan bir mala işaret eder. Rüyasında takı gören kişi; işinde yükselir, çevresi tarafından el üstünde tutulur. Rüyada kendini takı satarken gören kişi; eğer erkekse yakın bir zamanda bayanları ilgilendiren bir iş yapacağına işaret eder.  Rüya sahibi bayan ise onu zor günlerin beklediğine ve bu zor zamanları atlatmak için çok değer verdiği bir mücevherini satmak zorunda kalacağına, üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Takı Seçmek

Rüyada takı seçmek, rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyasında takı seçtiğini gören kişinin kısmeti açık olur. Rüya sahibinin önüne bir çok fırsat çıkar. Bu fırsatlar arasından seçim yapması gerekebilir. Her neyi seçerse seçsin rüya sahibi çok mutlu olur. Bu kısmet gerek aşk hayatı ile gerek ise iş hayatı ile ilgili olabilir. Rüyasında takı seçtiğini gören kişi evleneceği kişi ile tanışır. Ayrıca iş hayatında da fazlasıyla zenginleşir.

Rüyada Takı Sattığını Görmek

Rüyada takı satmak hem olumlu hem olumsuz yorumlanır. Bir erkek için hayırlı olarak yorumlanır. Erkeğin yakın zamanda bayanlara yönelik bir iş yapacağına işaret eder. Rüyasında takı sattığını gören kişi kadın ise yakın zamanda zor bir dönem geçirebilir. Rüya sahibi kadının maddi kaybı yüzünden sahip olduğu değerli mücevherleri satmak zorunda kalacağı şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Takı Aldığını Görmek

Rüyada takı aldığını görmek de hayırlı yorumlanır. Rüyada takı aldığını gören kişinin maddi geliri artar. Rüya sahibinin hayatı lüks içinde geçer. Ayrıca rüya sahibi arkadaşları tarafından önemli bir pozisyona getirilir. Etrafındaki insanlarca sevilir. Rüyasında takı aldığını gören kişinin bahtı açılır, iş ve özel hayatında istediği olgunluğa ve yeterliliğe erişir. Kişi başarıya kavuşur.

Rüyada Takı Taktığını Görmek

Rüyada takı takmak genel olarak hayırlı yorumlanır. Rüyasında takı taktığını gören kişi bir başarıya kavuşur. Kişi iş hayatında yüksek bir mevkiiye getirilir. Ayrıca rüyasında takı taktığını gören kişinin aşk hayatı da istediği gibi mükemmel olur. Rüya sahibinin başarısı hayatının her dönemine yansıyacak ve böylece rüya sahibi kendisini her zamankinden daha güvende ve huzurlu hissedecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.