Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek; kişinin ekmeğini sıksa suyunu çıkaracak kadar çalışkan olduğu anlamına gelir. Kişi hanesine haram lokma sokmaz, haram işe bulaşmaz. Çok fazla para kazanamasa da gene de geçimini idare ettirir. Başka bir anlamıyla rüyada tahta görmek kişinin çok çapkın, evliliğe asla inanmayan biri olduğu anlamına gelir. Rüyada tahta kapı görmek, hanede evi çekip çeviren, her zorluğa göğüs geren, çocuklarına gözü gibi bakan kadının varlığına işarettir.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada tahta köprü görmek kimi yorumculara hayırlı iken kimilerine göre kötü yorumlara sahiptir. Rüyasında tahta köprü gören kişinin sahip olduğu bazı belirsiz duyguları, düşünceleri vardır. Rüya sahibi bir işe girmeyi planlamaktadır. Rüya sahibinin gelecekte yapacaklarına dair büyük hayalleri ve planları vardır. Fakat rüyasında tahta köprü gören kişinin sahip olduğu kuşkular, şüpheler vardır. Rüya sahibi hayırlı bir işe gireceğini düşünürken bu düşünceleri onu olumsuz etkiler. Rüya sahibi işleri düzgün gittikçe bir şüpheye düşer ve kötü bir şeyler olacağını düşünür.

Rüyada Tahta Kırmak

Rüyada tahta kırmak pek hayırlı yorumlanmaz. Rüya sahibinin çevresinde ona iyi davranıp arkasından kuyusunu kazan insanların olduğunu gösterir. Rüyasında tahta kırdığını gören kişi iş hayatında bir takım zorluklar ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Rüya sahibinin yaşadığı bu sıkıntılar onu çok derinden etkileyecek ve rüya sahibine kalıcı izli bir zarar bırakacaktır. Rüya sahibinin tahta kırdığını görmesi yaptığı işlerin düzgün gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada tahta kapı görmek hayırlıdır. Rüyada görülen tahta kapı bir hanıma delalet eder. Rüyasında tahta kapı gören kişinin çevresinde hanım hanımcık, güler yüzlü, iyi huylu bir kadın var demektir. Rüya sahibi evli ise hanımı böyle bir insandır. Evine ve eşine bağlı, onlar için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacak bir hanımı olduğuna delalet eder.

Rüyada Tahta Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek pek hayırlı değildir. Rüyasında tahta ev gören kişinin bir takım sıkıntıları olacağına delalet eder. Rüya sahibinin gerek iş hayatında gerekse özel hayatında karşılacağı zorluklar vardır. Bunlar büyük olmamakla birlikte rüya sahibini birçok açıdan rahatsız edecektir. Rüyasında tahta ev gören kişi kötü bir haber alacak ve bu haber yüzünden çok morali bozulacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir