Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, kişinin boş bulunduğu bir anda iftiraya veya hakarete uğrayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi, hak etmediği halde hakkında dedikodular yapılacaktır. Rüya sahibi kişinin rüyasında tacize uğradığını görmesi, çevresindeki insanlara karşı hep iyi niyetle yaklaştığı için onlardan zarar göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin kişilere karşı olan iyi niyeti, kötü kalpli insanlar tarafından kullanılacaktır. Bu kullanma sonucunda ise kişi maddi veya manevi kayba uğrayabilir. Bazı durumlarda kişinin yaptığı yatırım başarısız olacaktır, bazı durumlarda ise kişinin ilişkisi bitecektir.

Rüyada Taciz Etmek

Rüyada taciz ettiğini görmek, rüya sahibinin yakın bir arkadaşını kullanarak haram mal elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada taciz ettiğinin görülmesi, genel olarak kul hakkı veya haram mal yemeye işarettir. Kişi, başkalarının temiz duygularından yararlanarak onlara hatalı yatırımlar yaptıracak ve onların kayıpları sonucunda haram kazanca nail olacaktır.

Rüyada Taciz Görmek

Rüyada tacize uğranan birisini görmek, rüya sahibinin olaya müdahale etmesi durumunda bir yanlıştan döneceğine işarettir. Kişi yaptığı bir yatırımdaki yanlışlığın farkına varacak ve durumu düzeltecektir. Rüya sahibinin taciz görmesi ve bu durum karşısında kayıtsız kalması ise; kişinin hırsları yüzünden yaptığı yanlışların farkına varamayacağı ve maddi kayba uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Tanıdığı Birinin Tacize Uğraması

Rüya sahibini rüyasında tanıdığı birisinin tacize uğradığını görmek, ciddi bir hastalığın habercisidir. Kişi; ailesinden, akrabalarından veya arkadaş çevresinden birinin tacize uğradığına şahit olursa, o kişi büyük bir hastalık geçirecektir. Bu rüya bazı durumlarda tacize uğrayan kişinin maddi olarak zor durumda kalması ve rüya sahibinde borç istemesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tacizden Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında taciz edileceği sırasında kendini koruduğunu veya kaçtığını görmesi, maddi olarak birikim yaparak geleceğinin parlak geçmesi olarak yorumlanmaktadır. Kişi kazandığı paranın bir kısmını ilerisini veya ilerde oluşabilecek sıkıntıları düşündüğü için bir kenara atacaktır. Kişi, ömrü boyunca geçim sıkıntısı çekmeden yaşayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.