Rüyada Tabut Taşımak

Rüyada tabut taşımak, kişi için hayırlara yorumlanır ve büyük bir rahatlık anlamına gelir. Çekilen tüm sıkıntıların bitmesine delalet olan rüya, kişinin uzun süreler boyunca elde edemediği huzura ve sağlığa kavuşacağının da müjdecisidir. Rüyasında tabut taşıyan kimse geçmişinde onu üzen ne varsa kurtulur ve yepyeni bir hayata başlangıç yapar.  Kişinin çevresinde, onun her türlü rahatını sağlamak isteyen, ona yardımcı olan ve maddi manevi her anlamda iyi olması için elinden geleni esirgemeyen iyi kalpli, yüce gönüllü biri olduğuna, bu kişiden gelecek yardımlara ve bu sayede refaha ermeye işaret eder. Büyük bir şans elde edileceğine ve hayat boyu minnettarlık duyulacak bir kimse ile tanışılacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Tabut Taşındığını Görmek

Rüyada tanıdık kimselerin tabut taşıdığını gören kişi, o kimselerin hayatlarındaki olumlu ve güzel değişikliklere tanıklık eder veya o kişilerden çok müjdeli, sevinç gözyaşı dökeceği haberler alır. Rüyada tabut taşıdığı görülen kimseler tanıdıksa kısmetleri açılır ve hayatlarındaki sıkıntılar bir bir yok olur. Tanımadığı kişilerin tabut taşıdığını gören kişi ise, bir sıkıntısından beklemediği bir kimsenin yardımı ile kurtulur.

Rüyada Kendi Tabutunun Taşındığını Görmek

İslami açıdan kişinin ahiret hayatını çok önemsediği ve tüm yaşamını İslam kurallarına uygun hale getirdiğini işaret eder. Manevi açıdan kişinin büyük bir olgunluğa ereceğini, çevresindekilere önderlik yapacağını ve ailesinde birleştirici bir rol oynayacağını da tabir eder. Kendi tabutunun taşındığını gören kimse ölümden korkmayan ve her gününü insanlığa faydalı işler yaparak geçirmeye çalışan bir kişidir.

Rüyada Tabut Taşımak Psikolojik Yorumu

Ölüm korkusunun egemen olduğu kişilerde görülen rüyalardandır. Ölmekten korkan veya geçmişte sevdiği bir kişinin ölümünü atlatamayan kimselerin bilinçaltlarında ölüm korkusu yer eder ve kendilerini de rüyalarında ölmüş olarak ve tabut içinde görebilirler. Öte yandan başkalarının tabutlarını taşımak da kişinin ölmesinden korktuğu kişiler olduğunun işaretidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.