Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek; kişinin güç sahibi, etrafındakilere sözü geçen biri olduğu anlamına gelir. Başka bir anlamı da kişinin hiçbir suçu günahı olmadığı halde suçlanacağı iftiraya uğrayacağı yorumu yapılır. Kişi eğer tabancanın bozulduğunu görürse, birine hiç günahı olmadığı halde adaletsiz davrandığı yorumu yapılır. Rüyasında tabanca kullandığını gören kişi ise, başkaları tarafından kaba ve kırıcı söz ve davranışlarla karşı karşıya kalır.

Rüyada Tabanca Satın Almak

Bir kimse rüyasında tabanca satın aldığını görmüş ise bu rüya, kişinin yakın çevresindeki düşmanlara ve arkasından konuşulduğuna delalettir. Eğer kişi büyük bir tabanca satın aldığını görmüş ise bu rüya onun büyük bir iftiraya maruz kalacağına ve çevresindeki insanların kendisine inanmayacağına ve itibarının zedeleneceğine işaret eder. Eğer ufak bir silah aldığını görmüş işe bu rüya da, bir iftiraya maruz kalacağını fakat gerçek olmadığının kısa sürede anlaşılacağına ve bu iftiradan zarar görmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüyada tabancayla vurulmak sanıldığı gibi kötü şekilde yorumlanmaz. Eğer bir kimse rüyasında birisi tarafından tabanca ile vurulduğunu ve yara aldığını görmüş ise yakın zamanda gönlünü birine kaptıracağına ve büyük bir aşka düşeceğine delalettir. Öyle ki aşkından gözü kimseleri görmeyecek, âşık olduğu kişiyi düşünmeden edemeyecektir.

Rüyada Tabanca Temizlemek

Bir kimse rüyasında bir tabancayı temizlediğini görmüş ise bu yeniliklere ve iyi bir itibara delalettir. Rüyasında tabanca temizleyen kimse, hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verir ve olumsuz olan ne var ne yoksa hayatından çıkarır. Bu rüyayı gören kimse için aydınlık günler yakındır, yeni hayatında büyük bir itibara sahip olacaktır ve çevresindekiler tarafından çok sevilen bir insan haline gelecektir.

Rüyada Birini Tabanca İle Vurmak

Bir kimse rüyasında tabanca ile birini vurduğunu görmüş ise bu rüya, kendisinin çaresiz kaldığına delalettir. Rüyasında vurduğu kişi karşısında kendisini çaresiz hissediyor ve kendisine güven duymuyordur. Bu rüya aynı zamanda gören kişinin işlemediği bir suçun üzerine atılması ile haksızlığa uğrayacağı şeklinde de yorumlanabilir. Çevresinde kendisini zayıf bulan ve bu zayıflığından yararlanmak isteyen fırsatçı insanlar fazlaca mevcuttur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.