Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabak kırmak, gerçek hayatta değer verilen bir insanın kalbinin kırılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, istemeden de olsa hayatında önemli bir yere sahip olan bir kişinin kalbini kıracak, onu üzecektir. Bu yaptığını telafi etmek için bir çaba içerisinde girecek olan rüya sahibi, çabasını boşuna harcayacaktır. Çünkü yaptığı şey o kişi üzerinde ciddi hasara neden olacaktır.

Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüyada cam tabak kırmak, çok yakın bir tanıdığa karşı yanlış bir davranışta bulunulacağına işaret eder. Onu üzecek ve telafisi mümkün olmayan bir davranışa neden olacaktır. Bunun sonucunda o kişiyle olan ilişki sona erecektir. Yakın dostluk artık iki yabancı halini alacaktır.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, gerçek hayatta şansızlıkların son bulması anlamına gelir. Rüya sahibinin üzerinde nazar olduğuna inanılır. Rüyada bardağın kırılması bu nazarın artık rüya sahibinin üzerinde olmadığı anlamı taşır. Bu nedenle artık rüya sahibinin işleri yolunda gidecektir. Hayatındaki olumsuzluklar son bulacaktır. Üst üste yaşanan sıkıntılar artık yaşanmayacaktır.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, önemli insanlar arasında yer almaya delalet eder. Rüya sahibi, gerçek yaşantısında tanınmış ve iş hayatında yüksek mevkilerde yer alan insanlarla tanışıp onlarla birlikte yer almaya başlayacaktır. Bu durum rüya sahibinin hayatında önemli gelişmeler yaşanmasına sebep olacaktır. Yaşantısında önemli değişiklikler olacak olan rüya sahibi iş hayatında yükselecek ve bunun sonucunda maddi açıdan rahatlığa ulaşacaktır.

Rüyada Kırılmış Tabak Görmek

Rüyada kırılmış tabak görmek, yaşanılan bir olayın rüya sahibinin üzerine kalacağına işaret eder. Yaşanılan olay o çevrede çok önemli, herkesi ilgilendiren bir olay olacak ve bunun rüya sahibinin üzerine kalması ona karşı olan izlenimin kötü olmasına neden olacaktır. Ancak kısa sürede gerçek anlaşılacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.