Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak, kötülüklerden arınmak olarak yorumlanır. Kişinin pişmanlık duyduğu, içerisinde uzun yıllar dert olarak yer edinmiş şeyleri telafi edebilmesi için karşısına önemli fırsatlar çıkar. Bunların sayesinde kendini temize çıkarmış olur. Bazı rüya tabircilerin göre rüyada süt almak, aile içerisine fitne fesat karıştıracak birilerine işaret eder. Aile fertleri arasında kopmalar yaşanabilir.

Rüyada Sütçüden Süt Almak

Az parayla çok iş yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi elindeki imkanlarla büyük işlere imza atar. İş hayatında önemli atılımlar gerçekleştirir. Daha büyük bir iş yeri veya daha çok para kazanabileceği yatırımlar yapar. Sütçüden bozuk süt almak ise, girişimlerden bazılarında başarısız olmak ile tabir olur. Sütçüden süt alıp parasının vermediğini gören kimse, karşılıksız menfaat elde eder.

Rüyada Marketten Süt Almak

Düzenli bir hayatın başlangıcı olarak yorumlanır. Ters giden işler yoluna koyulur. Bu sayede daha rahat bir yaşam sürülür. Rüyada marketten bozuk süt almak, para kaybına işaret eder. Ancak küçük miktarda kayıp yaşanır. Marketten açık süt almak, dürüst bir insanı ifade eder. Sözüne güvenilir, kişiyi yanlışlarından döndürecek birine yorulur

Rüyada Bozuk Süt Almak

Rüyada alınan sütün bozuk olması düşmanlara karşı mağlup olmaya, bazı şeyleri kabullenmeye, başkalarının himayesi altına girmeye anlam yükler. Kişinin başkalarına muhtaç olması kendisine olan özgüvenini derinden sarsar. Bozuk süt alıp içtiğini görmek, iflasa ve batışa işaret eder. İçerisinden çıkılamayacak, hem maddi hem de manevi olarak kişiye zarar verecek bir gidişata yorumlanır.

Rüyada Süt Almanın Psikolojik Yorumu

Rüyada süt aldığını gören kişilerde, hem başkalarına karşı olan güvenin hem de kişilerin kendilerine olan özgüvenin daha da güçlenmesi demektir. Bu rüyanın görülmesinde kuşku duyma önemli bir etkendir. Çevresine karşı çok temkinli olan insanlar bu gibi rüyaları sıklıkla görürler. Rüyalarda görülen süt ile ilgili rüyalar, kişilerin düşüncelerinin yansımasıdır ve çevreleri ile ilişkileriyle alakalıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.