Rüyada Siyah Giymek

Rüyada siyah giymek, ölümle yorumlanır. Siyah, ömrün kısalığını ve olumsuzlukların habercisidir. Kişinin yaşarken cehennem azabını da yaşayacağı rivayet edilir. Rüyada parlak bir siyah bir şey giydiğini gören kimse, günahlarının cezasını gerçek hayatında çeker. Allah’ın gazabı rüya sahibinin üzerinde olur. Siyahın rengi soluk ise, fakirliğe işaret eder. Eldeki tüm paranın bir anda biteceği gelişmeler yaşanır.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Elbise genellikle iyiye yorumlanır. Ancak elbisenin siyah olması, sevgili tarafından aldatılmaya, eş ile boşanma yaşanmasına, aile fertleri ile yaşanacak sorunlara delalet eder. Yırtık siyah elbise giymek, düşmanların gerçek yüzünü göstermesine yorumlanır. Temiz ve güzel bir siyah elbise giymek ise, rüya sahibinin kendi eylemlerinden dolayı güç bir duruma düşmesine işaret eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Ayakkabı bir yolcuğu ifade eder. Rüyada görülen siyah ayakkabı ise, bu yolculuğun hayırlı olmaması sonucuna işaret eder. Kişi, iş nedeniyle bir seyahate çıkabilir. Ancak istediği sonuçlara erişemez. Eskimiş bir siyah ayakkabı giymek, gayretlerin sonuçsuz kalacağını; cilalı, parlak bir ayakkabı giymek ise kişinin ayağını kaydırmaya çalışan insanların varlığını ifade eder.

Rüyada Siyah İç Çamaşırı Giymek

Kişinin kötü alışkanlıklar elde etmesine yorulur. Çevresine dış görünümünden daha farklı şekilde davranışlar sergiler. Ancak bu tavırları kendisine olumsuz bir şekilde döner. Bir süre sonra yalnızlık baş gösterir. Bu rüya kişiye davranışlarında daha tutarlı davranması konusunda tavsiye verir.

Rüyada Siyah Giymenin Psikolojik Yorumu

Rüyada siyah giydiğini gören bir kimse, karamsarlıklar içerisindedir. Sürekli kötümser bir bakış içerisinde olur. Bu nedenle her şeye ön yargı ile yaklaşır. Ancak rüya sahipleri bu düşüncelerden kurtulamadıkları sürece hayatlarında istedikleri sonuçları alamamaya devam eder. Olaylara karşı daha olumlu, daha geniş pencerelerden bakabilmeliler. Bu sayede daha doğru adımlar atabilirler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir