Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, birçok şekilde yorumlanır. Siyah renk, asillik anlamı taşır. Bu nedenle siyah elbise giydiğini gören kişi saygın, kâmil biri olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre siyah elbise, keder ve sıkıntılara delalettir.

Ayrıca siyah elbise, dini duyguları öne çıkarır. Rüya sahibinin dini gereklerini yerine getirme arzusu içinde olması onu örtünmeye yönlendirir. Kişinin kendi hisleriyle böyle bir yola gireceği ve huzura ulaşma arzusu içinde olacağı kabul edilir. Bunun sonucunda kişi kendini bazı durumlarda saklar. Çok fazla göz önünde olmaz; dikkat çekmez. Rüya sahibinin, dinen öbür dünyada yüksek mevkilerde yer edinmek en çok istediği, arzuladığı şeydir. Allah’ın varlığından şüphe duymamak ve onun emirlerini uygulamak böyle kişilerin en önemli özellikleridir.

Rüyada Vücudunun Siyah Olduğunu Görmek

Rüyada vücudunun siyah olduğunu görmek, bir yerden mal geleceğine yorulur. Rüya sahibi, yakın zamanda mal ya da mallar sahibi olacaktır. Bunun kaynağı genellikle mirastır. Ölen bir yakından kalan mallar, kişiye bir servet katabilir. Ancak manevi değeri yüksek ise, herhangi bir ticari faaliyette bulunulmaz. Çünkü onların korunması ve saklanması gerekmektedir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı, uzun yol anlamına gelir. Rüyasında siyah ayakkabılar giydiğini gören kimse, yakın zamanda bir yolculuk yaşayacaktır. Ancak bu yolculuk hayırlı değildir. Genellikle bu yolculuk daha çok ölüm üzerine yapılır. Birinin vefatı üzerine cenazeye yetişmek için bu yolculuk yapılır. Ancak yukarıda belirtildiği üzere siyah, asillik ve kamil olmaya işaret eder. Bu nedenle rüya sahibi bu yolculuk sırasında büyüklük gösterip yaralara tuz basmaya çalışmalıdır.

Rüyada Siyah Kefen Görmek

Rüyada siyah kefen giydiğini gören kişinin hayatını dinen gözden geçirmesi gerekmektedir. Rüya sahibi işlediği günahların farkına varıp pişman olduğunu yalvararak belirtmelidir. Bu rüyayı gören kişilerin dinen çok günahları vardır ve ahiret onlar için hayırlı değildir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir