Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giymek, karanlık geleceğin habercisidir. Kişinin önünde uzun bir yol vardır, ancak bu yolun sonu rüya sahibi için pek de hayır getirmez. Bir süre sonra mutsuzluk, yalnızlık, içe kapanış bas göstermeye başlar. Rüyada küçük siyah ayakkabı giymek, üzerinde çok fazla uğraş verilecek bir ilişki veya bir işin varlığına ve sonunda istenilene ulaşılamamaya işaret eder.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyalarda görülen topuklu ayakkabılar genellikle acı ve ıstırabı temsil eder. Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek de aynı şekilde yorumlanır. Aynı zamanda kişiyi sürekli geri adım atmaya zorlayacak kişilerle tabir olur. Büyük siyah topuklu ayakkabı giymek, uyarıların dikkate alınmazsa büyük hayal kırıklıkları yaşanması anlamına gelir. Küçük veya eski bir siyah topuklu ayakkabı giymek ise, rüya sahibinin uykularını kaçıracak bir eylemde bulunmasına delalettir.

Rüyada Siyah Çorap Giymek

Ayağına yeni bir siyah çorap giydiğini görmek, maddi gelir elde etmeye veya mal sahibi olmaya işaret eder. Ancak kişinin bir şekilde o maldan veya gelirden faydalanması engellenir. Haciz, rehin gibi hukuksal hükümler nedeniyle yeterince fayda sağlanmaz. Eski bir siyah çorap giymek ise, geçmişte yaşanan sorunların aile içerisinde tekrar canlanması olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giyip Çıkarmak

Rüya sahibi yaşantısında kendi isteğiyle sürekli ciddi değişiklikler yapar. İş değişikliği, evlenme, boşanma, yeni bir eve taşınıp sonrada tekrar evi değiştirmek gibi tutarsız eylemlerde bulunur. Bir arayış içerisinde olması söz konusudur. Kişinin yaşantısında yapacağı değişiklikler huzursuzluğu, mutsuzluğu da beraberinde getirir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymenin Psikolojik Yorumu

Rüyada siyah ayakkabı giyen kişilerde yoğun çalışmaların veya aile içerisinde çok sayıda gerginliklerin var olması nedeniyle iç huzursuzluk söz konusudur. Bu kişilerin acil kendilerini rahatlatacak şeyler yapmaları tavsiye edilir. Arada kendilerine vakit ayırmaları veya mutlu oldukları şeyleri yapmaları daha mutlu olmalarını sağlayacaktır. Aksi takdirde kişilerde ruhsal bozukluklar baş gösterebilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir