Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, birisine verilecek olan zararı ifade eder. Rüyada silahla öldürdüğü adamı tanıyan kişi, çevresinden birine büyük bir üzüntü yaşatır. Silahla öldürdüğü adamı tanımıyor ise, dolaylı olarak birisine maddi olarak verilecek zarara işaret eder. Bu rüya daha çok parasal bir kaybı niteler. Bu nedenle iş hayatında yükselmek için başkalarını basamak olarak kullanılacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüya sahibinin hayâsızca davranışlarda bulunması anlamına gelir. Ailesine uygun olmayan, genel ahlak açısından hoş karşılanmayacak hareketler yapılır. Rüyada etrafa rastgele ateş etmek, insanları aldatmak anlamına gelir. Yalan yanlış bilgiler etrafa yayılır. Belli bir hedefe silahla ateş etmek ise, kasten birisine iftira atılacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Bu rüya, rüyayı gören kişinin üzerinde meydana gelecek olumsuzlukları ifade eder. Kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü onlardan beklenmedik bir anda ciddi bir zarar görebilir. Silahla sırtından vurulduğunu gören kimse, çok yakınında olan bir dostundan kazık yer. Kalbinden silahla vurulmak, aşk acısı çekileceğine ve sevilen kişinin sevgiye karşılık vermemesine ya da rüya sahibini aldatmasına yorumlanır.

Rüyada Silahla Adam Yaralamak

Birisini yaralamak, geri dönüşü olacak olan kötülükleri belirtir. Rüya sahibi, birisine vereceği zararın çok daha fazlasını kendisinde yaşar. Silahla topuktan adam yaralamak, dinen yasaklanmış bir eylemde bulunacağına işaret eder. Silahla adam yaraladığını ancak kan akmadığını görmek ise, planlanan eylemlerin gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada silahla adam öldürdüğünü gören kimse, hırslı bir kişiliğe sahiptir. Ancak bu hırsı kendisine oldukça zarar vermektedir. Bu nedenle bu kişilerin daha kontrollü davranmaları gerekmektedir. Rüyada vurulduğunu görmek ise, kişinin korkularının üzerine gitmemesinden kaynaklanır. Bu rüyayı gören kişilerin bazı psikolojik sıkıntılarla uğraşıyor olması da yüksek bir ihtimaldir. Şahit oldukları bir olayın etkisi uzun süre rüya sahibinin üzerinde olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.