Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek, aşk, sevda, tutku ile tabir olur. Rüyada aslında tanımadığı ancak rüyada sevdiği bir insanı görmek, yeni bir aşka yelken açarak o kişiyle oldukça mesut  bir yaşam sürüleceği anlamına gelir. Reel dünyasında sevdiği insanı rüyada görmek, o kişiyle varsa sıkıntıların çözülmesi ve evlilik veya evliliği pekiştirecek güzel gelişmelerin yaşanması anlamına gelir. İlişki yaşanmayan sevdiğin birini görmek ise, o insana kavuşmak için çaba harcanması gerektiğine, bu sayede sevilen insana kavuşulabileceğine işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevilmeyen bir insanın görülmesi daima bir düşmana, fesat bir insana delalet eder. Rüyada görülen kişi olmasa bile bazı insanların davranışlarına özellikle dikkat edilmesi gerekir. Bu insanlar rüya sahibine acı ve kederi getirecektir. Sevmediğin biriyle konuşmak, düşmanlıkların son bulması ve bir uzlaşma olması anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek

Sevilen erkeğin rüyada görülmesi ruhsal sıkıntıların son bulmasına, feraha erişmeye, maddi gelişmelerden daha çok manevi huzur veren gelişmelerin yaşanması anlamı taşır. Sevdiğin erkekle yürüdüğünü görmek, uzun süreli bir ilişkiye ve o insandan bir çocuk sahibi olmaya işaret eder. Sevdiğin erkekle el ele tutuştuğunu görmek, zor zamanlarda desteğin çok yakından geleceğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Kızı Görmek

Sevdiğin erkeği görmek kısmında anlatılanlar bu rüya için de geçerlidir. Ancak rüyada kız ve erkek görmenin farklı anlamları da vardır. Rüyada sevdiğin kızı aniden görmek, hiç beklenmedik gelişmelerin yaşanması ve bunun sonucunda üzülmeye yorulur. Sevilen kızın sebep olacağı olayların ayrılıklara sebep olacağı kabul edilir.

Rüyada Sevdiğin Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu tarz rüyalar sevginin gücünü göstermektedir. Sevilen kişilerin rüya sahiplerinin hayal dünyalarında çok fazla yer kapladığı düşünülür. Sık sık bu rüyaların görülmesi muhtemeldir. Bu rüyaların azalması veya artık görülmemesi, o ilişkideki ya da rüya sahibinin  o kişiye karşı olan hislerindeki değişikliklerin sebep olduğu düşünülür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.