Rüyada Sela Duymak

Rüyada sela duymak, oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin istek ve arzularının teker teker gerçekleşeceğine işaret eder. Yüksek sesle ezan duymak, dini hislerin oldukça güçlü olmasına ve bu nedenle Allah’a daha yakın olmaya delalettir. Kısık sesle ezan sesi duyan kimseye biri tarafından doğru bilgiler aktarılacak. O kişinin sayesinde bazı davranışlarda değişiklikler olur.

Rüyada Sela Okumak

Rüya sahibinin kişiliğindeki değişikliklere delalet eder. Dini duyguları daha baskın olarak hissetmeye başlar. Çevresindeki insanlara öğütler vermeye, onlara doğru bildiklerini anlatma arzusu içerisinde olur. Rüyada yüksek sesle sela okumak, bir topluluğa hitap etmekle tabir olur. İçinden kısık sesle sela okumak ise, davranışları ile başkalarına örnek olmaya işaret eder.

Rüyada Kendisi İçin Sela Verildiğini Duymak

Bu rüya kişinin arkasında kendisini çok seven insanları bırakacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse vefat ettiğinde çevresinde büyük bir üzüntü hakim olur. Kendisi için sela verilirken o alanda bulunduğunu görmek, kişinin gerçekk hayatında bilmemesi gereken şeyleri öğreneceğine yorumlanır. Kendi adında birisi için sela verildiğini duymak ise, birisinin rüya sahibine önemli bir iyilik yapacağına delalettir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada duyulan ezan sesi dini bir alimle tabir olur. En zor zamanda bir anda çıkıp gelecek olan birinden yardım görüleceği anlamı taşır. Ezan sesini uzaktan duymak, kişinin farkında olmadan korunup kollanması anlamına gelir. Ezan sesini çok yakından duyan kimse, o kişiden gelen yardımların bizzat şahidi olur.

Rüyada Sela Duymanın Psikolojik Yorumu

Rüyada sela duymak, bazı kişiler için bir nasihat niteliği taşır. Doğru yoldan sapmak üzere olan kişilere yanlıştan bir an önce dönmeleri için uyarı mahiyetindedir. Bazı kişiler ise, dini bir sohbetten veya gördükleri manevi değeri olan bir şeyin etkisinden dolayı bu rüyayı görürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir