Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, izzet ve büyüklüğe, makam sahibi olmaya ve yöneticilik yapmaya, emrinde insan çalıştırmaya, insanların dikkatini çekecek önemli işlerde bulunup saygı görmeye delalet eder. Rüyada kafasında demirden bir şapka olduğunu gören kişi güçlenir, kuvvet kazanır ve saygı görür. Altından bir şapka ise çokça mala mülke işaret eder. İpekten yumuşak bir şapka taktığını gören kişi hayra erişir, inci kaplamalı şapka büyüklük ve ululuktur. Rüyada kaliteli bir şapka büyük bir derece almaya delaletken, kalitesiz, kirli veya eski şapka faydasız çalışmalara, hayırsız işlere işaret eder. Rüyada bir kadının şapka takması güçlü ve zengin bir adamla evlenmesine yorumlanmaktadır. Şapkayı ters takmak, işlerinizin ters gitmesine ve bir durgunluk dönemine girmesine, şapkanın kafadan uçması ise istediğiniz makama ulaşamamaya veya elinizdeki nimetlerden olmaya delalet eder.

Rüyada Renkli Şapka Görmek

Rüyada beyaz şapka giydiğini gören kişinin temiz bir ahlakı ve güzel bir inancı olur. Bu rüya halis niyete ve selamete ermeye delalet eder. Yeşil şapka, ahlaklı ve dürüst bir insana yorumlanırken, kırmızı şapka günah işlemeye, zinaya yaklaşmaya delalet eder. Rüyada sarı şapka genellikle hastalığa yorumlanır. Mavi şapka zenginliğe ve servete, siyah şapka ise maddi imkanları kaybedip işlerin durgunlaşmasına tabir edilir.

Rüyada Şapka Satmak

Rüyada şapka satmak, elinizdeki işten ayrılıp daha iyi ve hayırlı bir iş bulacağınızın göstergesidir. Bu rüya yeni bir meslek edinme anlamına da gelir. Şapka satmak, ticaretle uğraşmaya ve kar edinmeye, büyük kazanca, yeni girişimlerde bulunmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Şapka Takmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada şapka takmak, kişinin makam arzusunun ve hırsının bir yansımasıdır. Özel hayatında her şeyi düşünen ve önceden planlayan, çalışma bağımlısı olan ve işinde yükselmeyi hedefleyen, hırslı kimselerin gördükleri bir rüyadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.