Rüyada Şahin Görmek

Rüyada şahin görmek; kişinin elindeki fırsatlar ve imkanlar çoğaldıkça kişiliğinde değişiklerin baş gösterdiği yorumu yapılır. Kişinin sahip olduğu makam yükseldikçe yetkileri ve geliri de artacaktır. Ancak kişinin sahip olduğu acıma, yardım etme duygusu gibi hisleri körelir. Kişi adeta insanlıktan çıkmış, herkese zulmeden birisi olmuş, gözü paradan başka bir şey görmeyen insan haline gelmiştir. Fakat bazı alimler şahinin rengi beyaz ise rüyayı daha farklı yorumlamıştır. Beyaz şahin izzet ve şeref ifade eder denmiştir. Bir kişi rüyasında beyaz şahin gördüyse bu kişinin bulunduğu toplumda değeri artar. Bu kişinin etrafındaki insanların ona güveni daha da fazla olur. Herkes tarafından örnek biri olarak gösterilir.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Çalışıp da rütbesinin yükselmesini isteyen biri bu rüyayı gördüyse bu kişinin henüz o rütbeyi hak etmediği anlamına gelir. Buradaki hak etmemek kötü manada değildir; sadece biraz daha olgunlaşması gerektiği manasındadır. Eğer kişi biraz daha sabreder o an bulunduğu mevkide görevini layığıyla yerine getirirse vakti geldiğinde mertebe atlayacaktır zaten. Bu sebeple bu rüyayı gören şahsın pes etmek yerine daha sıkı bir şekilde işine odaklanması gerekmektedir. Çünkü o rütbe eğer çalışmaya devam ederse onun nasibinde vardır.

Rüyada Şahin Öldürmek

Malı olan bir kişi rüyasında şahin öldürdüğünü gördüyse bu kişi malında gözü olan, onun malını elde etmek için çabalayan, arkasından iş çeviren kişilerden kurtulacak demektir. Malı olmayıp da bu rüyayı gören kimse ise gerek ahlakından ötürü gerek iş hayatından ötürü gerek de aile hayatından ötürü birileri tarafından çekiştirilip kıskanılan birisidir ve kendisine hasetle bakan bu kişilerden kurtulacak, huzuru artacak, kem gözlülerin gözünden de kurtulacaktır.

Rüyada Şahin Yakalamak

Bir kimse rüyasında şahin yakaladığını görmüşse bu kişi kendisi üzerinden beslenen bir takım insanlardan kurtulacak demektir. Yolu açılacak, kendisine engel olan insanlardan kurtulacak demektir. Ayrıca sıkıntısı olan bir kişi rüyasında şahin yakaladığını görmüşse bu sıkıntılarından kurtulacağına delalettir. Evinde hastası olan ve bu hastası ağır hasta olan kimseler rüyasında şahin yakaladığını görmüşse hastasının yakında ya şifa bulacağına delalet eder ya da şifa bulamayacak kadar düşkünse dünya sürgününden kurtulacağına işarettir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.