Rüyada Saçın Kesilmesi

Rüyada saçın kesilmesi, yeni başlangıçların habercisidir. Rüya sahibi eğer üst üste giden olumsuzluklarla karşılaşmış ise, bu gidişatı değiştirmek için hayatına çeki düzen vermek için yeni girişimlerde bulunur. Yeni arkadaş çevresi, yeni bir ev veya yeni bir iş görüşmesi yaşanması mümkündür. Saçını fazla kestiğini gören kimse abartılı, lüks yaşantısından daha mütevazı bir hayata geçiş yapar.

Rüyada Saçın Başkası Tarafından Kesilmesi

Rüyayı gören kişi için bazı zorlamaların söz konusu olacağına delalet eder. Dışardan gelen baskıların rüya sahibi üzerinde ciddi anlamda etkisi olacaktır. Bazı kişiler için iyi yönde gelişmeler olacaksa da bazıları için çok memnun edici bir değişiklik olmaz. Rüyasında saçın başkası tarafından gereğinden fazla kesildiğini görmek ise, kişinin elinden zorla malının alınmasına işaret eder.

Rüyada Saçın Zorla Kesilmesi

Rüya sahibinin borçları var ise, alacaklıların icra takibine başlaması veya kişinin belli bir yönde hareket etmesine neden olacak durumların yaşanması söz konusu olur. Bu nedenle zor günlerin yaşanması muhtemeldir. Saçın zorla kesilmesi sırasında direndiğini görmek, mevcut durumu kabullenmemeyi ifade eder. Yani rüyayı gören kişiye iftiraların atılması sonucu güç bir duruma düşüleceğini gösterir.

Rüyada Makas Görmek

Makasın şeklinden yola çıkarak zıt yönler arasında kararsız kalınması anlamına gelir. Kişi, bazı kararsızlıklar içerisinde kalabilir. Çok farklı olan durumlar arasında tercih edilmesi gerekecektir. Kırık makas görmek, doğru tercih yapılacağını; ucu sivri makas görmek ise, doğru tercih olmakla birlikte bazı zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalınmasını ifade eder.

Rüyada Saçın Kesilmesinin Psikolojik Yorumu

Rüyada saçın kesildiğini gören kişiler, bunalmışlık hissi içerisinde olurlar. Hayattan zevk alamayan veya işleri yolunda gitmeyen kimselerin genellikle göreceği rüyalardan biridir. Bu rüya genellikle rüya sahipleri için hayra yorulacağı için, kişilerin kararsızlar arasında bir tercih yapması gerektiğine işaret eder. Çünkü rüya sahipleri şans yardımıyla kendilerine daha iyi gelecek seçenekleri tercih ederler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir