Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak; kişinin sempatik, iyi niyetli, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşan biri olarak tabir edilir. Kişi etrafında olan bitene son derece hassas yaklaşır ve ona göre davranır. Başkalarına yardım elini uzatmaktan çekinmez, herkesin gönlünü yapmaya çalışır. Hem ailesiyle olan ilişkilere hem de sosyal hayatında kurduğu ilişkilere son derece önem veriyor, sorun çıkmamasına özen gösteriyordur.

Rüyada Başkasının Saçını Taramak

Rüyada başkasının saçını taramak pek hayırlı yorumlanmaz. Rüyasında başkasının saçını taradığını gören kişnin yaşayacağı büyük bir hayal kırıklığı ve mutsuzluk vardır. Rüya sahibi alacağı bir haber karşısında çok üzülebilir. Bu mutsuzluk rüya sahibinin dost bildiği biri yüzünden de olabilir. Rüya sahibi gerçekten çok büyük moral bozukluğu yaşayacaktır. Rüyasında başkasının saçını taradığını gören kişi hiç ummadığı bir arkadaşından büyük bir kazık yiyecektir. Rüya sahibi bu durum karşısında ne yapacağını bilemez bir hale gelecek ve yıkılacaktır.

Rüyada Tarakla Saç Taramak

Rüyada tarakla saç taramak hayırlıdır. Rüyasında tarakla saç taradığını gören kişi ciddi kararlar vermektedir. Rüya sahibi hayatında mutsuz olduğu şeyler için bir takım değişiklikler yapmayı planlamaktadır. Rüya sahibi güzel günlerin geleceğine inanmaktadır fakat henüz göremediği için kimi zaman umutsuzluğa düşebilir. Rüya sahibinin umutsuz olmaması ve eskiden olduğu gibi çabalamaya devam etmesi gerekir. Rüya sahibi er ya da geç umduğu her şeye kavuşacaktır. Bu yüzden yalnızca sabırlı olması gerekmektedir. Rüya sahibinin sabırlı oluşu onu ruhen de huzura kavuşturur. Rüya sahibi hayatından memnun bir hale gelir.

Rüyada Saç Taradığını Görmek

Rüyada saç taradığını görmek rüya sahibinin davranışlarında dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüyasında saç taradığını gören kişinin bir takım davranışlarından, hareketlerinden ötürü zor duruma düşeceği şeklinde yorumlar yapılır. Rüya sahibi yaptığı her şeyde özenli olmalıdır. Aksi takdirde çok zor duruma düşebilir. Rüyasında taç taradığını gören kişi dikkatsiz davranışlar sergiliyor olabilir. Rüya sahibinin bu dikkatsizliğini bir an önce atması gerekmektedir. Eğer böyle devam ederse hayatında değer verdiği birçok şeyi kaybetmek zorunda kalabilir. Rüya sahibinin kendi eli ile kaybedeceği şeylerin olması onu çok üzer.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.