Rüyada Saç Örmek

Rüyada saç örmek; iki şekilde yorum yapılır. Rüyayı gören kişi bayansa saç örmek; kişinin bütün sevdikleriyle beraber sağlık ve mutlulukla yaşayacağı uzun bir ömre işaret eder. Rüyada saç ördüğünü gören kişi erkek ise kişinin çevresi tarafından tasvip edilmeyecek işler yapacağına ve bu davranışı sebebi ile de onu seven sayan kişilerin gözünden düşeceğine işaret eder.

Rüyada saç örmek;

Rüyada saç örmek hem iyi hem de kötü şekilde tabir edilir. Kişi saç ördüğünü görmüş ise ve kendisine yakıştırılmış ise bu sağlık, kazanç, uzun ömür ve esenliğe tabir edilir. Normal hayatta da bu kişi sürekli saçını örüyor ise rüyada örülen saç olumlu olaylara işarettir. Fakat saç ördükten sonra ördüğü saç beğenilmemiş ve komik bulunmuş ise kişinin gerçek anlamda hoşa gitmeyen şeyler yapacağına, gözden düşeceğine ve mutsuz olacağına yorulur. Bu rüyanın bir başka tabiri ise kişinin maddi anlamda bazı kişilerden borç alacağı, belini doğrultacağı ve parasını ikiye katlayıp kar edeceği bir iş yapacağıdır.

Rüyada saç örgüsü görmek;

Bu rüya da saç örmek tabiri ile nerede ise aynıdır. Rüyada görülen saç örgüsü bazı kimseler için iyilik, şifa, hayır bulmaya yorumlanırken bazıları için de tam tersi anlam ifade eder. Hastalık, sıkıntı, borç ve kısmetsizlik gibi. Rüyada saç örgüsü görmenin bir başka tabiri ise kişinin yaşayacağı bazı olaylar karşısında kendisini savunmasız ve güçsüz hissetmesine tabir edilir. Halbuki rüya sahibi yaşanacak olayı atlatmak için yeterli güce sahiptir fakat farkında olmadığı sebebi ile atlatamayacağını düşünür.

Rüyada saç kesmek;

Rüyada birinin saçını kestiğini görmek kişinin işi ile ilgili kendisini geliştirecek kurs ve seminerlere katılacağına ve oldukça iyi bir konuma gelip işinin ehli olacağına yorumlanır.

Rüyada saç kestirmek;

Rüyada saç kestirdiğini görmüş ise rüya sahibi bu maddi açıdan sıkıntılarının biteceğine işaret eder. Kişi istediği kazancı elde etme fırsatı bulacaktır. Hatta ve hatta emeğinin karşılığını çok daha fazla alacaktır.

Rüyada saç dökülmesi;

Rüyada saç dökülmesi oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin aklına çok parlak ve özgün fikirler geleceğinin ve bu fikirler sayesinde oldukça iyi kazançlar elde edeceğine yorulur. Kişi yaptığı icraatlar ile anılacak ve saygı, hürmet görmeye başlayacaktır.

Rüyada saç boyatmak;

Bu rüya psikolojik durumu anlatan bir rüyadır. Kişi rüyada saçını boyattığını görmüş ise hayatından memnun değil demektir. Sıkıntılı ve mutsuzdur. Yaptığı şeyleri isteği dışında gerçekleştirmek zorunda yapan bir insan olduğuna yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.