Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, hayatınızda yaşayacağınız yükselmeye bir işarettir. Bu yükselme mevki ve makam anlamında yükselme olarak söylenebilir. Yükselmek istenilen arzı edilen noktalara gelmektedir. Rüyada görülen saç boyatma olayında saçın hangi renklere boyandığının önemi vardır. Genel anlamıyla rüyada saç boyattığını gören rüya sahibi, gelir ve maddi kazanç elde eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada saç boyatmak, rüya sahibinin önünde sevinçli, mutlu ve huzurlu zamanlar olduğunu gösterir.

Eğer rüya sahibi kişi, saçının ve sakalının ağarmış olmasından dolayı kına veya boya kullanıyorsa bu olay rütbenin ve kuvvetin artmasına bir işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada Saç Boyatmayı İsteme

Rüyada bir kişi saçını boyatmadığını fakat saçını boyatmak istediğini görüyorsa, bu istek değişime bir işarettir. Rüya sahibi hayatından bazı değişiklikler yapmak için istekli ve kararlıdır. Bu istek ve kararlı olma durumu, saçı boyatma isteğinde belirtilmiştir.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

Rüya sahibi olan kadın saçının sarı renge boyatıyorsa aşk ve sevgiye işarettir. Rüyayı gören kadın evli ise; evliliğinin daha iyi bir duruma geleceğine bir işarettir. Bu iyi durum, evlilik hayatındaki sorunları çözmesini sağlayacaktır. Rüyayı gören kadın bekar ise; hoşlandığı, beğendiği erkekten bir ilgi ve karşılık görecektir. Rüyada bir erkeğin saçını sarıya boyatması ise okul hayatının sıkıntılı bir döneme gireceğinin göstergesidir.

Rüyada Saçı Siyaha Boyatmak

Rüyada saçını siyaha boyatmak kötüye bir işarettir. Bu kötü durum ruh halinde ve iş hayatında görülebilmektedir. Bu olumsuzluklara rağmen rüyada saçı siyaha boyatmak bazı durumlarda mal ve para kazancı elde etmeye de yorulmaktadır.

Rüyada Saçı Kızıla Boyatmak

Rüyada saçı kızıl renge boyatmak gündelik hayatta yaşanabilecek olan değişimlere bir işarettir. Bu değişimler hem gündelik hayatta hem de duygusal dünyada yaşanabilir. Rüya sahibi yaşamında yaşayabileceği değişimlere hazır olmalıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.